AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Zväčšenie pier
Dermastyle Smile

Dĺžka procedúry
30 mi
Akciová cena
199,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
Veľa žien nemá od prírody vrodené krásne plné tvarované pery a tiež pery strácajú vekom svoj objem a tvar. Najčastejšou príčinou zhoršenia tvaru a objemu pier býva vek aj genetika. Tak, ako s pribúdajúcimi rokmi ochabuje pokožka tváre, pery sa vtláčajú smerom do úst a zmenšujú sa. Prestávajú mať mladistvý vzhľad a pozvoľne menia vzhľad celej tváre. Pomocou produktov špeciálne určených na pery sa pery hydratujú, ale aj zväčšujú podľa predstáv pacientky.

Do perí sa aplikuje špeciálny produkt na pery tenučkou ihličkou alebo kanylou a zväčšujú sa miesta, ktoré potrebujú doplniť objem. 
Pri zväčšení sa aplikuje minimalne1 ml. produktu. Patentový výplňový materiál kyseliny hyalurónovej zabezpečuje prirodzené výsledky s dlhotrvajúcim účinkom. Sú zárukou prirodzeného výzoru bez výskytu hrčiek a zdurenín či komplikácii do budúcnosti. 

Aplikácia sa robí v lokálnej anestézii, klient môže komunikovať s lekárom. Deň až dva po zákroku môžu byť pery viac opuchnuté. Trvácnosť zákroku je 6–12 mesiacov, po ďalšej aplikácii sa však trvácnosť a účinok ešte viac predlžuje.

APLIKÁCIA

 


Info o produkte TU: DERMASTYLE SMILE
 
GALÉRIA