NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

VÝPLŇ POD OČAMI
DERMALSTYLE LIGHT
Hydratácia a vyplnenie

Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
199,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
HYDRATÁCIA A VÝPLŇ POD OČAMI
Vekom dochádza k úbytku tkaniva, ktorý môžeme v estetickej medicíne doplniť alebo nahradiť kyselinou hyalúronovou alebo plasmagelom.  Na problémovú oblasť pod očami sa aplikuje " špeciálne " upravená kyselina hyalurónová do oblastí, kde dochádza k najvačšej tvorbe vrások a kde je najvačší ubytok vlastného tkaniva. Okrem toho, že molekula krásy a mladosti vyplňuje stratený objem a zvyšuje jas pokožky, dokonale ju aj hydratuje a omladzuje , čím pôsobí aj ako prevencia proti predčasnému starnutiu.


 
DERMALSTYLE  LIGHT
ZOSIETOVANÁ KYSELINA HYALÚRONOVÁ  Z NEMECKA
 
CHARAKTERISTIKA
Dermalstyle® Light kombinuje vysoko koncentrovanú kyselinu hyalurónovú s glycerínom. Umožňuje zvýšenie väzby vody, slúži na vybudovanie extracelulárnej matrix a optimalizuje bunkovú aktivitu (bio-revitalizáciu). Ošetrenie pomocou Dermalstyle® Light môže pokožke vrátiť časť jej pôvodnej sviežosti a vitality. Povrchová štruktúra sa stáva viditeľne jemnejšou, pevnejšou a žiarivejšou, zatiaľ čo vrásky sa súčasne vyhladzujú.
Dermalstyle® Light je určený na injekciu do povrchového dermálneho tkaniva na zlepšenie tónu a pružnosti pokožky a ako výplňový materiál pre malé vrásky a tiež celková hydratácia pleti.

 
OBLASTI APLIKÁCIE
Vranie vrásky 
Vrásky nad hornou perou
Decolleté vrásky
Vrásky na zadnej strane ruky
Celková hydratácia

Koncentrácia
18 mg / ml zosieťovaného hyalurónu, 20 mg / ml glycerolu
Opakovaná liečba spočiatku (2-3), potom každé 3-4 mesiace
Obsah: 1 ml.

Aj v dnešnej dobe stále rastúceho vekového priemeru populácie je mladistvo vyzerajúca pleť považovaná za ideál krásy. 
Vďaka výplniam Dermalstyle s obsahom kyseliny hyalúronovej poskytuje spoločnosť  W & O Medical Esthetics GmbH so sídlom v nemeckom Oberursel bezpečnú, minimálne invazívnu a vysoko kvalitnú možnosť obnoviť na dlhú dobu mladistvý a svieži vzhľad pokožky.
 
Dermalstyle ponúka našim zákazníkom tri výplne najnovšej generácie v rôznych koncentráciách. Všetky sú v súlade so všetkými normami a smernicami o zdravotníckych prostriedkoch. Dermálna augmentácia pomocou kyseliny hyalúronovej, ako je tomu napríklad v prípade výplní Dermalstyle, sa stala jedným z najpopulárnejších estetických výkonov, ktoré sú k dispozícii pacientom, čo si želajú revitalizáciu tváre nechirurgickou cestou.
 
Jednou z hlavných vlastností kyseliny hyalúronovej je jej schopnosť zadržiavať vodu, ktorá významne prispieva k zachovaniu mladistvého vzhľadu pokožky.. Ale rovnako ako mnoho ďalších podstatných faktorov, aj množstvo kyseliny hyalúronovej v tele s každým rokom klesá. Účinky stárnutia, znečistenie prostredia, stresu, únavy a toxínov zanechávajú na pleti svoje stopy a tá časom stráca svoju pevnosť a elastickosť. S tým, ako naša pleť stárne, dochádza k strate kyseliny hyalúronovej, kolagénu a elastínu z dermis. Postupom času tieto faktory prispievajú k vzniku  liniek, vrások a záhybov.
 
 Špecifické ošetrenie vrások pomocou výplní Dermalstyle vedie k viditeľnej, prirodzenej a dlhotrvajúcej revitalizácii pleti. Prírodná kyselina hyalúronová, ktorú obsahujú prípravky Dermalstyle, revitalizuje starnúcu pleť pomocou intenzívnej hydratácie,  dosahuje sa tak účinna kompenzácia nedostatku kyseliny hyalurónovej najmä v tvári, na dekolte a rukách. Prípravky Dermalstyle vracajú stratený objem tkanivám a vypĺňajú stredné a hlboké vrásky.

CHARAKTERISTIKA DERMASTYLE
  • inovatívne technológie 
  • veľmi dobrá znášanlivosť
  • 100% biokompatibilný
  • okamžite viditeľné omladzujúce účinky
  • dlhotrvajúci, ale nie stály účinok
  • široké spektrum aplikácií pre rôzne estetické účely
  • podporuje elasticitu
  • pružnosť a mladistvý vzhľad pleti
VLASTNOSTI DERMASTYLE  
Výplne Dermalstyle sa zvyčajne používajú na omladenie pokožky, na liečbu vrások a rýh v tvári a zlepšenie vzhľadu pier.
Produkty Dermalstyle (Dermalstyle Regular, Forte, Smile, Light) patria vzhľadom k extrémne nízkej úrovni
sieťujúceho činidla BDDE k najbezpečnejším dermálnym výplniam na trhu. Dermalstyle je číry, biologicky odbúrateľný gél neživočíšneho pôvodu, ktorý sa skladá z hypoalergénnej kyseliny hyalurónovej. Pred ošetrením ho netreba testovať na alergiu.
Produkty Dermalstyle sú sterilné, vyskoelastické, číre, izotonické, biologicky odbúrateľné a homogenizované
injekčné gélové implantáty.
 
Sú to vysoko univerzálne produkty, ktoré poskytujú optimálne estetické výsledky a môžu byť použité pre maximálnu korekciu
v mnohých rôznych oblastiach tváre, ako sú nosovo ústne ryhy (vrásky úsmevu), vertikálne vrásky okolo pier, "vrásky marionety" (pri kútikoch úst) a " fajčiarske vrásky ".
 
Dermalstyle ponúka kompletný rad výrobkov pre vypĺňanie vrások. Skladá sa z troch produktov, ktoré obnovujú stratený
objem tkanív tváre, zvýrazňujú a zväčšujú pery, vyrovnávajú kožné degresie a revitalizujú dermis. Unikátny inovatívny výrobný proces dodáva Dermalstyle výnimočnú viskozitu a elasticitu; prípravok sa homogénne
integruje do kože pre hladký, prírodný a revitalizovaný vzhľad.
 
VÝHODY DERMASTYLE  
   •    Nie je nutné testovať na alergiu
   •    Stimuluje syntézu kolagénu
   •    Udržuje pleť hydratovanú
   •    Zvyšuje poddajnosť a pevnosť pleti
   •    Má dlhotrvajúci účinok
   •    Zaisťuje prirodzene mladistvý vzhľad
 
S ohľadom na aktuálny stav vedeckého výskumu sú zložky Dermalstyle veľmi čisté, biokompatibilné a nealergénne. Naše výrobky značne prekračujú normy prísne európskej smernice pre zdravotnícke pomôcky (CE certifikát) . Klinické štúdie potvrdzujú optimálnu kompatibilitu, bezpečnosť a účinnosť Dermalstyle: Kvalita s dlhodobými účinkami!

 
INFORMÁCIE O  DERMASTYLE 
Ako sa vyrába ?
Dermalstyle je stabilizovaná kyselina hyalurónová neživočíšneho pôvodu, derivovaná z Streptococcus equi, chemicky zosieťovaná  (Dermalstyle Regular, Forte a Smile) pomocou butandioldiglycidyletheru (BDDE), stabilizovaná a suspendovaná fosfátovým pufrom.
 
Je potrebné vykonať test na alergiu pred začatím liečby Dermalstyle?
Test na alergiu nie je nutný.
 
Sú výsledky liečby Dermalstyle dočasné alebo trvalé?
Kyselina hyalurónová je úplne degradovaná v koži počas niekoľkých mesiacov.
 
Ako dlho účinky vydržia?
Dermalstyle zaisťuje zlepšenie na dobu od šiestich do dvanástich mesiacov.
 
Ako je Dermalstyle dodávaný?
Dermalstyle sa dodáva v striekačke 1 ml

Prečo sa spoliehať na produkty Dermalstyle?
 Produkty Dermalstyle sú vyrábané v súlade so štandardmi ISO 9001,
 ISO 13485 a GMP (Good Manufacturing Practice) a európskou smernicou (93/42 / EHS) o zdravotníckych prostriedkoch. Toxikologické štúdie a skúšky biokompatibility boli vykonané v súlade s normou ISO 10993. Terapeutická bezpečnosť je našou najvyššou prioritou. Zložky použité pre Dermalstyle zaručujú stopercentnú bezpečnosť. Vďaka   inovatívnej technológii rad Dermalstyle spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a produkty Dermastyle sú úplne bezpečné. Produkty Dermalstyle patria k najbezpečnejším dermálnym výplniam na trhu vzhľadom na extrémne nízku úroveň sieťujúceho   činidlá BDDE. Okrem toho priebežne kontrolujeme výrobný proces, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu výrobkov. Pre syntézu používame iba prírodnú kyselinu hyalurónovú a všetky naše produkty sú dvakrát sterilizované. Preto si môžete byť istí,   že tento postup je úplne bezpečný. Pre syntézu vo viacstupňovom procese používame iba čistú a prírodnú kyselinu neživočíšneho pôvodu a dobre známe BDDE   (butandioldiglyci-dyletherether) ako sieťujúce činidlo. Tým sa vytvára stabilná a veľmi hustá trojrozmerná sieť kyseliny hyalurónovej. Vysokoelastickou optimalizáciou získavame hladký vysoko viskózny jedno-fázový gél, ktorý vykazuje najvyššiu úroveň flexibility.   Dermalstyle gél je dokonale homogénna vďaka inovatívnej a modernej technológii - homogenizačného procesu. Komplikovaný a kontinuálny proces čistenia odstraňuje z gélu všetky nežiaduce látky. Technologický proces končí odstránením kyslíka z gélu, aby sa zabezpečila jeho stabilita po zaplnení injekčnej striekačky. Spôsob čistenia prípravku zaisťuje, že zvyšky sieťujúceho činidla sú pod najnižšou úrovňou detekcie (<1 ppm) .
 
Dermalstyle je revolučný rad vysoko kvalitných výrobkov na báze kyseliny hyalúronovej, ktorá bola vyvinutá pre celkovú anti-agingovú liečbu. Pri používaní produktov Dermalstyle na vyplnenie vrások a pre mezoterapeutické ošetrenie máte záruku prirodzeného vzhľadu a okamžite viditeľného efektu.

Procedúry Dermalstyle sú vysoko účinné, bezpečné a dobre znášané!
 
 Zaručujeme kvalitu a bezpečnosť tým, že
   • vykonávame kontroly počas celého výrobného procesu , aby naše výrobky boli v súlade
      so všetkými štandardmi kvality
   • 100% vizuálna kontrola všetkých injekčných striekačiek zaručuje úplnú čistotu a absenciu častíc pre bezpečnosť pacientov
   • po naplnení injekčných striekačiek gélom ju sterilizujeme v parnom autokláve. Tento proces zaisťuje vyššiu bezpečnosť než aseptické plnenie striekačiek (úroveň zabezpečenia sterility 1na1.000.000 vs. 1 na 1.000).

 
KVALITA
 
   • Okamžité a dlhotrvajúce účinky
   • Vysoká viskozita pre lepšiu plniacu schopnosť a optimálnu pružnosť pre modelovanie
    a prirodzený estetický vzhľad
   • Jednoduchá aplikácia, homogénna a hladká štruktúra pre optimálne ovládanie a pohodlie po celú dobu aplikácie


 
APLIKÁCIA
Ihlou / Kanulou / Vital Injectorom
Pery / Celá tvár skinbooster/ Výplň