AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Výplň pod očami
DERMASTYLE

Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
199,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
Vekom dochádza k úbytku tkaniva, ktorý môžeme v estetickej medicíne doplniť alebo nahradiť kyselinou hyalúronovou alebo plasmagelom.  Na problémovú oblasť pod očami sa aplikuje " špeciálne " upravená kyselina hyalurónová do oblastí, kde dochádza k najvačšej tvorbe vrások a kde je najvačší ubytok vlastného tkaniva. Okrem toho, že molekula krásy a mladosti vyplňuje stratený objem a zvyšuje jas pokožky, dokonale ju aj hydratuje a omladzuje , čím pôsobí aj ako prevencia proti predčasnému starnutiu.

Info o produkte : DERMASTYLE  (NEMECKO)

Na vnútorné použitie doporučujeme doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.