21. 03. 2020   Špeciálny termín - BLEFAROPLASTIKA  - horné a dolné viečka s TOP !   MUDr. Blankou Vraspírovou, plastickou chirurgičkou, antiaging specialist   @blankavraspirova   Počet limitovaný, Obj.: 0948 040 040

Výplň
DERMASTYLE

Dĺžka procedúry
40 min
Cena procedúry
179,00 €
Kúpiť
Vrásky  sa vytvajú z dôvodu straty tonusu, straty pevnosti pokožky, svaly líc sa postupne uvoľnujú. Vyhladzovanie vrások pomocou kyseliny hyaluronovej patrí medzi najpopulárnejšie metódy v estetickej medicíne. Kyselinu hyaluronovú je možné aplikovať kdekoľvek, kde chýba potrebný objem a kde treba pleť vyplniť a hydratovať. Produkty sú nealergénne a kyselina hyaluronová pôsobí ako špongia, ktorá nasáva vlhkosť, pleť vypĺňa a hydratuje. Obľuba zákroku spočíva v tom, že je len minimálne bolestivý, ambulantný a nevyžaduje práceneschopnosť.

Info o produkte : DERMASTYLE (GE) 

APLIKÁCIA
Lekár aplikuje látku pomocou veľmi tenkej ihličky, alebo kanuly v lokálnom znecitlivení. Dĺžka efektu po aplikácii je niekoľko mesiacov až jeden rok. Pôsobí aj ako prevencia proti ďalšiemu prehlbovaniu vrások. Doporučujeme riešiť problém nosovoústych vrások aj v kombinácii s aplikáciou nití.
 ( Dermastyle, Nemecko )