AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Výplň s K.H.

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
179,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
Ruky možno účinne omladiť pomocou :
 
Výplne s Kyselinou hyalurónovou
Výplne Radiessse
Plazmagelu

Kyselina hyaluronová funguje ako špongia a považuje sa za MOLEKULU MLADOSTI, pretože hydratuje a omladzuje zvnútra, zlepšuje pružnosť a štruktúru , omladzuje a eliminuje drobné vrásky.
Radiess je vyplň s roztokom vápnika a fosforu, telu prirodzených látok, čo nielen doplní objem, ale zároveň naštartuje produkciu vlastného kolagénu. A to bez akýchkoľvek alergických reakcií. Plazmagel je ziskavaný z Vašej vlastnej krvi - plazmy. Lekár aplikuje látku mikro kanylou pod kožu. Vaše ruky omladnú a získajú mladistvý vzhľad - doplnením strateného objemu do chrbtov rúk, regeneráciou a omladením pokožky, hĺbkovou hydratáciou suchej kože na chrbtoch Vašich rúk.

Na vnútorné použitie doporučujeme doplniť 
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.