21. 03. 2020   Špeciálny termín - BLEFAROPLASTIKA  - horné a dolné viečka s TOP !   MUDr. Blankou Vraspírovou, plastickou chirurgičkou, antiaging specialist   @blankavraspirova   Počet limitovaný, Obj.: 0948 040 040

Výplň s K.H.

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
179,00 €
Kúpiť
Ruky možno účinne omladiť pomocou :
 
Výplne s Kyselinou hyalurónovou
Výplne Radiessse
Plazmagelu

Kyselina hyaluronová funguje ako špongia a považuje sa za MOLEKULU MLADOSTI, pretože hydratuje a omladzuje zvnútra, zlepšuje pružnosť a štruktúru , omladzuje a eliminuje drobné vrásky.
Radiess je vyplň s roztokom vápnika a fosforu, telu prirodzených látok, čo nielen doplní objem, ale zároveň naštartuje produkciu vlastného kolagénu. A to bez akýchkoľvek alergických reakcií. Plazmagel je ziskavaný z Vašej vlastnej krvi - plazmy. Lekár aplikuje látku mikro kanylou pod kožu. Vaše ruky omladnú a získajú mladistvý vzhľad - doplnením strateného objemu do chrbtov rúk, regeneráciou a omladením pokožky, hĺbkovou hydratáciou suchej kože na chrbtoch Vašich rúk.

Na vnútorné použitie doporučujeme doplniť 
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.