NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

REDUKCIA TUKU
PBSERUM MEDICAL
Enzým Lyáza

Pôvodná cena
320,00 €
Akciová cena
256,00 €
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 60 min
Kúpiť On-line rezervácia
 
REDUKCIA TUKU ENZYMETHERAPY

PBSERUM MEDICAL MEDIUM


Redukcia lokálneho tuku, podbradku

Enzým Lyáza pre rozpustenie tukových buniek

 

 
ENZYMETHERAPY PBSERUM MEDICAL MEDIUM  HA 1,5
ENZÝMY NEŽIVOČÍŠNEHO PÔVODU PRE INJEKČNÚ APLIKÁCIU
Collagenase Col G / H PB220, Lipase PB500, Lyase LYA PB72K s Kyselinou Hyalúronovou

 

PB SERUM MEDICAL MEDIUM
Pomáha eliminovať nahromadenie tuku spojenú s fibrózou. 
Collagenase Col G / H PB220, Lipase PB500, Lyase LYA PB72K. Pomáha podporovať antifibrotický účinok kyseliny hyalurónovej.

Postupom veku v našom tele dochádza k hromadeniu tuku v určitých lokalitách. Pre redukciu nahromadeného tuku využívame telu blízke enzýmy, ktoré Vám pomôžu eliminovať tukové zásoby na tvári alebo tele. Nahromadenie tuku trvalo dlhší čas, niekoľko rokov, preto aj jeho odstránenie si vyžaduje niekoľko sedení podľa stavu pacienta a veľkosti nahromadeného tuku.


POUŽITIE
Stimuluje metabolizmus lipidov a rozklad triglyceridov na zníženie objemu adipocytov v oblastiach s nadmerným nahromadeným tukom. Pri Fibróze s nahromadením tuku.
 
PBserum HA1,5 je 8 mg/ml vysoko molekulárna a mierne sieťovaná kyselina hyalurónová. Má protizápalové a regeneračné vlastnosti a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien v poškodených tkanivách. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálny na zabránenie, prevenciu a prevenciu výskytu fibrózy, pričom tento produkt je základom našej liečby. PBSerum HA1.5 je kompatibilný s použitím enzymatických činidiel s rôznymi intenzitami. /High, Medium, Low/


APLIKÁCIA INJEKČNE ALEBO KANYLOV
Lekár aplikuje injekčne PBSerum Medical Medium podľa doporučených protokolov.
Následne pacientka môže pociťovať začervenanie a opuch, ktorý zmizne do 78 hodín. Proces redukcie tuku prebieha 2-3 týždne kedy je doporučené veľa piť a tiež vyhýbať sa mastnej nevhodnej strave. Enzýmy sú neživočíšného pôvodu, preto nehrozia alergické reakcie. Enzýmy nepoškodzujú bunku ako celok, len redukujú jej objem, preto je ošetrenie veľmi bezpečné aj z nekrotického a hormonálneho pohľadu. Kyselina hyaluronová podporuje a zrýchluje hojací proces.
Lekár aplikuje injekčne, kanylov do tukovej vrstvy. Doporučené 2/3 ošetrenia za sebou podľa veľkosti lokalizovaného tuku. 

 
MAURO SIMON CLINIC & INTERNATIONAL MEDICAL ACADEMY

MUDr. MATEJ FULOP