NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

PEELING S TCA MICRONEEDLING
BioRePeelCl3

Dĺžka procedúry
60
Cena procedúry
79,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
BioRePeelCl3

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING

BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA, HYDRATÁCIA A PEELING - VŠETKO V JEDNOM

PRVÉ HĹBKOVÉ OMLADENIE BEZ INJEKCIÍ

NOVINKA OCENENÁ NA IMCAS 2020 V PARÍŽI


 


PRE VYTVORENIE KÚZLA STAČÍ DOBRE POTREPAŤ FLAŠTIČKOU - JE TO VEĽKÝ ČARODEJNÍK V OMLADENÍ POKOŽKY A LIFTINGU PLETI. BIOREPEELCL3 NIE JE LEN PEELING!

Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek (pri tvári až TCA 35% a tele TCA 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu.
Pacient nepociťuje žiadny diskomfort.

 
Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.
 
Jedinečný BioRepeelCl3  je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.
Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov.
Dá sa kombinovať s inými ošetreniami vo Vašom salóne. Aplikácia a protokol použitia je jednoduchý. 
Viac info o produkte u našich školiteliek na Slovensku z International Medical Expert Slovakia.

TECHNOLÓGIA, KTORÁ SA STALA SKUTOČNÝM PRIELOMOM! INOVÁCIA, KTORÁ DOBILA 50 KRAJÍN SVETA V PRIEBEHU 1 ROKA!


8 príčin a dôvodov prečo vo Vašej praxi aplikovať revolučný peeling, lifting, biorevitalizáciu a relaxáciu v jednom ošetrení. Prípravok BIOREPEELCl3 počas jedného roka dobyl viac ako 50 krajín sveta a zaujal viac než 60 000 odborníkov. Prípravok BIOREPEELCl3 je schopný riešiť viac problémov pokožky. Viete si predstaviť peeling, ktorý si môžete urobiť pred dôležitou spoločenskou akciou? Nie?? Povieme Vám preto o ňom!

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu.
Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti.
Procedúra je rýchla (15 minút) - šetrí čas odborníka
Táto procedúra nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescencii)
Táto procedúra sa výborne kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami

Princíp chemickeho peelingu a olupovania je dobre známy: je to technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách, pričom sa na pokožku aplikuje chemický roztok, ktorý spôsobuje jeho odlupovanie.. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka.
Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne (zvyšujúce sa) silné koncentrácie kyselín, čo z neho robí nebezpečný postup v krajinách s horúcimi letami a UV žiarením. Z tohto dôvodu spoločnosť Aesthetic med vyvinula úplne novú generáciu peelingov - BioRePeelCl3 - inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať celý rok.

Vďaka exfoliačnému a keratolytickému pôsobeniu (= odstránenie bradavíc, mozolov a iných kožných lézií) podporuje BioRePeelCl3 bunkovú zmenu odstránením vonkajších buniek zrohovatenej vrstvy so selektívnym pôsobením na väzbové spojenia korneocytov. Dermo-funkčnosť aktívnych zložiek prispieva k hlbokej stimulácii procesov obnovy a biosyntézy pokožky, čo je nevyhnutné na potlačenie účinkov starnutia pokožky a oxidačného poškodenia vyvolaného UV žiarením a znečistením.


 

 

Prístroj W & O Microneedle Pen prepicháva pokožku ihlami kmitajúcimi vo zvislej polohe a tým zaisťuje penetráciu účinných látok do kože a jej stimuláciu.
Dermapen je najprofesionálnejším a najvhodnejším systémom v oblasti micronelinglingu. Ošetrenie perom je hygienické, rýchle a účinné.
Efektívny spôsob dosiahnutia zlepšenia pleti, kde sa pokožka obnovuje a zapravujú sa do hĺbky účinné látky bez poškodenia hornej vrstvy pokožky (epidermis). 
Cieľom ošetrenia Dermaperom s mikroihlou je dosiahnuť štrukturálne a udržateľné zlepšenie pleti.
Účinok mikroihličiek  spočíva v tom, že prirodzeným a bezpečným spôsobom možno dosiahnuť veľké množstvo vylepšenia.
Jednorazová a sterilná náplň - Ihla sa skladá z 11 malých ihiel, ktoré vibrujú a vytvárajú malé vertikálne kanáliky v pokožke.
Tieto miniatúrne kanály nie sú voľným okom viditeľné, ale stimulujú pokožku práve tak, aby aktivovali prirodzený proces regenerácie.
Stimulácia v spojivovom tkanive uvoľňuje aktívny rast a liečivé faktory, ktoré zabezpečujú produkciu nového kolagénu a elastínu.
Kolagén a elastín zabezpečujú pevnosť a pružnosť pokožky, vďaka čomu je pokožka pevnejšia a hladšia.
Znižujú jazvy a vrásky a hyperpigmentácia mizne počas obnovy pokožky aj vďaka Dermapenu aj vďaka účinným látkam, ktoré prenikli do hĺbky pokožky.
V dôsledku týchto faktorov dôjde k omladeniu pokožky.  Dermapen je taký pokročilý, že optimálne ošetríte aj citlivé a ťažko prístupné oblasti, napríklad okolo očí, pier a na nose.


INDIKÁCIA - LIEČBA
Jemné vrásky, vrásky,  relaxácia pokožky,  hrubé póry / štruktúra pokožky,  problémy s pigmentáciou, plešatosť, alopécie, rednutie vlasov, jazvy po akné, hypertrofické a hypertrofické jazvy, popáleniny, strie