PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

REDUKCIA PODBRADKU A SYSLIKOV
PBSERUM QUATRO
Aplikácia enzýmu lyáza
Rozpústenie tuku

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
200,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
REDUKCIA LOKÁLNEHO TUKU

PBSERUM INTENSIVE + SLIM + / SMOOTH + / DRAIN+


BRUCHO, PODBRADOK, KOLENÁ, STEHNÁ, ZADOK

ENZYMETHERAPY PBSERUM - ŠPANIELSKO
 


REDUKCIA LOKALIZOVANÉHO TUKU
Zbavte sa nežiadúceho tuku v miestach, kde Vám vadí. Najnovšia technológia pokrokových enzýmov neživočíšneho pôvodu umožnila účinnú revolučnú redukciu lokálneho tuku a to bez vedľajších následkov.
Apikácia enzýmov neživočišného pôvodu je 100 % biologická a šetrná k zdraviu a k pokožke. Vďaka jednoduchej aplikácii sa môžete zbaviť nadbytočného tuku za pár týždńov.
 
Enzymoterapia je moderná metóda, ktorá využíva lokálne injekčne aplikované enzýmy ako sú lipáza, kolagenáza, hyaluronidáza a lyáza do kože a podkožia s cieľom redukcie lokalizovaného tuku, remodelácie kolagénu, redukcie opuchov. Aplikované rekombinantné enzými sú neživočíšneho pôvodu uchovávané lyofilizáciou bez pridania konzervantov, čo zabezpečuje ich nízke riziko alergickej reakcie. Každý enzým účinkuje len na určitú zložku, bez negatívneho ovplyvnenia ostatných štruktúr.

Lipáza odbúrava z tukových buniek-adipocytov triglyceridy, zmenšuje ich objem, bez ich poškodenia, čím sa zníži riziko zápalu a bolestivosti. Kolagenáza odbúrava nefunkčný, prípadne nahromadený patologický kolagén, čím dochádza k novotvorbe funkčného kolagénu, spevneniu ochabnutej pokožky, k redukcií jaziev. Hyaluronidáza a lyáza odbúravajú polysacharidy, ktoré spôsobujú zvýšenú retenciu tekutín v určitej oblasti.

Enzýmové koktaily obsahujú rôzne kombinácie týchto 4 enzýmov v závislosti od problému, ktorý chceme riešiť. Aplikujú sa injekčne viacerými malými vpichmi do oblasti tukových vankúšov na bruchu, bokoch, nohách, do jaziev – atrofických, hypertrofických a keloidných, do strií, na spevnenie ochabnutej kože na ramenách, stehnách, na miesta postihnuté celulitídou. Zákrok je potrebné absolvovať 2-5 krát s odstupom cca 2-3 týždňov, pričom po každom sedení dochádza postupne k redukcií tuku v danej oblasti, spevneniu kontúr , redukcií celulitídy, zlepšeniu štruktúry jaziev a strií.


INDIKÁCIA ENZÝMOV PBSERUM
Redukcia lokalizovaného tuku na tvári alebo tele
Celulitída
Jazvy


VÝSLEDOK
Redukcia lokálneho tuku. Tuk sa odburáva postupne v priebehu 2-4 týždňov.
Doporučujeme 2-4 ošetrenia za sebou s rozostupom 2 týždne. 

 
APLIKÁCIA
Enzým aplikuje lekár injekčne do problematických partii. Triádu PBsérum Smooth+/ Slim+/ Drain+ podľa doporučených protokolov.
Následne pacientka môže pociťovať začervenanie a opuch, ktorý zmizne do 78 hodín.
Proces redukcie tuku prebieha 2-3 týždne kedy je doporučené veľa piť a tiež vyhýbať sa mastnej nevhodnej strave. Enzýmy sú neživočíšného pôvodu, preto nehrozia alergické reakcie. Enzýmy nepoškodzujú bunku ako celok, len redukujú jej objem, preto je ošetrenie veľmi bezpečné aj z nekrotického a hormonálneho pohľadu.
Lekár aplikuje injekčne, kanylov do tukovej vrstvy, prípadne vhodné aj mikroihličkovanie.

Doporučené 3 ošetrenia za sebou podľa veľkosti lokalizovaného tuku. 
 
PBsérum je výsledkom kombinovaného biotechnologického a kozmetického výskumu. Produkty PBsérum predstavuje na Slovensku španielsku spoločnosť Proteos Biotech, ktorá vyvíja bioaktívne enzýmy, ktoré sa nachádzajú vo všetkých produktoch PBsérum. 
 
Mnoho rokov výskumu vo farmaceutickom a kozmetickom sektore umožnilo uplatniť najnovšie technológie vo svete krásy vytvorením PBsérum produktov na enzýmovom základe neživočíšneho pôvodu s okamžitými a dlhodobými účinkami