Ošetrenie proti akné HYDROPEPTIDE

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
99,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
HYDROPEPTIDE využitím unikátnych kombinácií peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných vonných látok dosahuje dokonalú kombináciu vedy a estetiky. HydroPetide je lídrom v oblasti peptidových technológií. Schopnosť peptidov zlepšiť stav pokožky bez nežiadúcich účinkov ju odlišuje od iných účinných látok. 
Produkty HydroPeptide neobsahujú parabény, ftaláty, sírany. 
Svojou jedinečnou víziou starostlivosti o pleť HydroPeptide vyhovuje aj tým najnáročnějším klientom a prináša im bezchybné výsledky. Obnovenie buniek sa rapídne zrýchľuje kvôli stimulacií pokožky po exfoliačnom ošetrení. Pokožka
sa stáva čistejšia, vyvážená, revitalizovaná a dobre reaguje na ďalšiu liečbu. 
Toto ošetrenie zaisťuje čistotu pokožky pri problémoch s akné a narušenou rovnováhou kože. Kombinácia kyseliny salicylovej a peptidov potláča akné, zlepšuje hladkosť pokožky a vyrovnáva tvorbu kožného mazu. Uvolňuje upchaté póry, zrýchluje výmenu buniek pokožky a vracia žiarivú a zdravú pleť. 

Ošetrenie odporúčame pre: 
- aknóznu pleť
- mastnú pokožku
- normalizáciu stavu pokožky

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Kozmetika HYDROPEPTIDE počas ošetrenia je individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržiavanie želaných výsledkov navrhujeme pokračovať aj domácou starostlivosťou produktov  HYDROPEPTIDE.

Postup ošetrenia s HYDROPEPTIDE: Odstránime make-up, dočistíme tonikom. Pre aktívne odstránenie odumretých buniek a zmäkčenie pokožky nanesieme peeling. Zmyjeme. Jemne vmasírujeme sérum. Ľahkými ťahmi štetcom nanesieme masku pre celkové očistenie pleti. Necháme pôsobiť. Na postihnuté miesta akné nanesieme malé množstvo korektoru. Na koniec jemným vmasírovaním zapracujeme sérum, hydratačný a ochranný krém. 

Ošetrenie prinesie okamžite viditeľné výsledky, bez nutnosti prerušenia spoločenského života. Ošetrenie opakovať raz alebo dva krát mesačne.