HYDROPEPTIDE
ANTI AGE NA MASTNÚ PLEŤ
Vyvinuté Epigenetikmi z USA
Účinky na bunkovej úrovni

Pôvodná cena
89,00 €
Akciová cena
69,00 €
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 60 min
Kúpiť On-line rezervácia


HYDROPEPTIDE PURIFYING EXPRES FACIAL
PEPTIDOVÉ EXPRESNÉ OŠETRENIE NA POŠKODENÚ PLEŤ


Kompletné kozmetické ošetrenie s peptidovým účinkom až na bunkovej úrovni DNA. Vyrovnáva mastnotu a redukuje kožné vady. Extrahuje nečistoty pomocou hojivých a očisťujúcich peptidov, rastlinných a hydratačných zložiek. Redukuje možnosť vzniku akné a eliminuje mastnotu pokožky až na bunkovej úrovni DNA.

Ošetrenie Hydropeptide využíva unikátnu kombináciu peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných látok pre dosiahnutie dokonalých výsledkov v ozdravení a omladení našej pokožky. HydroPeptide je lídrom v oblasti peptidových technológií.  Produkty HydroPeptide neobsahujú parabény, ftaláty, sírany. Ošetrenie obsahuje prírodné patentované peptidy, ktoré majú schopnosť omladiť a zlepšiť stav pokožky a to bez nežiadúcich účinkov.

Svojou jedinečnou víziou starostlivosti o pleť HydroPeptide vyhovuje aj tým najnáročnějším klientom a prináša bezchybné omladzujúce a ozdravujúce výsledky. Obnovenie buniek sa rapídne zrýchľuje kvôli stimulacií pokožky po dvojfázovom exfoliačnom ošetrení Hydropeptide a aplikácii peptidovych prírodných látok. Vďaka patentovaným látkam v kozmetike Hydropeptide sa pokožka  stáva sviežejšia, hladšia, vyrovnanejšia, zdravšia a omladená. 

Ošetrenie PURIFYING EXPRES FACIAL špeciálne ešte vyrovnáva mastnotu pokožky a redukuje kožné vady na pokožke. Extrahuje nečistoty pomocou hojivých a očisťujúcich peptidov, rastlinných a hydratačných zložiek.


OŠETRENIE VHODNÉ PRE
- škvrny
- čierne bodky
- zápal
- fotopoškodenie
- normalizáciu stavu pokožky
- čistenie a zmatnenie pleti
- zjednotenie farby pokožky
- liečbu akné
- redukciu mastnej pokožky

Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Svetová americká kozmetika Hydropeptide je počas ošetrenia individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržiavanie želaných výsledkov je vhodné pokračovať aj s domácou starostlivosťou 
HYDROPEPTIDE, ktoré zakúpite v našej klinike MSC alebo on-line MEDICALS-COSMETICS


POSTUP OŠETRENIA
Odstránime make-up pomocou jemnej masáže, pokračujeme v čistení pokožky celej tváre a krku použitím čistiaceho jemného exfoliačného pleťového mlieka s peptidmi. Tonikujeme pokožku s intenzívnym peptidovým tonikom pre vyrovnanie PH pleti. Pre aktívne odstránenie odumretých buniek a zmäkčenie pokožky aplikujeme aktívny peeling, ktorý následne zmyjeme. Ľahkým ťahom štetca nanesieme aktívnu peptidovú masku pre upokojenie a hydratáciu vhodnú na mastný typ pokožky.  Necháme pôsobiť 10-15 minút. Na koniec jemným vmasírovaním zapracujeme aktívne peptidové sérum a hydratačný výživný krém. 

Ošetrenie prinesie okamžite viditeľné výsledky, bez nutnosti prerušenia spoločenského života.
Ošetrenie je vhodné opakovať raz alebo dva krát mesačne.