PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

COUNTURING
MODELÁCIA S VÝPLŇOU
Formovanie s výplnou
Brada, Sánka, Nos, Líca

Dĺžka procedúry
30 min.
Cena procedúry
250,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

COUTURING TVÁRE - MODELÁCIA 

FORMOVANIE A DOPLNENIE OBJEMU

OBJEM A LIFTING S KYSELINOU HYALURÓNOVOU


LÍCA, BRADA, SÁNKA, NOS 


COUTURING TVÁRE - MODELÁCIA

Starnutím a gravitáciou Vaša tvár stráca objem a pevnosť pokožky. Vďaka doplneniu objemu Vám vrátime vaše prirodzené črty tváre. Na modeláciu brady či sánky používame tvrdšie (viac zosieťované) výplňové materiály, ktoré majú trvácnosť až 1,5 roka.  Výplň má predĺžený účinok a má okrem objemových schopnosti aj anti age účinky. Pri zákroku dochádza k zvýrazneniu línie lícnych kostí, sánky a brady, zamaskujú sa kruhy pod očami, či vykoriguje nerovnosť nosa.  Countouring  pomocou zosieťovanej kyseliny hyalurónovej napomáha modelovať a spevňovať kontúry tváre, dodávať  stratené objemy do miest, ktoré sú typické pre úbytok podkožného tuku procesom starnutia. Efekt zákroku je viditeľný okamžite. Pomocou kyseliny hyalurónovej aplikujeme do hlbokej časti kože (ku kosti) v oblasti brady alebo sánky dokážeme opticky zúžiť tvár a doslovne priniesť úplne nový vzhľad.
 

APLIKÁCIA
Pri zákroku sa aplikuje zosieťovaná kyselina hyalurónová injekčne ihlou alebo kanylou, pomocou ktorej sa obnovujú kontúry tváre. Zákrok nie je bolestivý, pacient má pred ním aplikovaný anestetický krém alebo injekčnú anestézu v závislosti od  miesta aplikácie a spôsobu aplikácie. V prípade ak nie je potrebné nanesie anestetického krému samotný zákrok trvá 20 – 30 minút, v závislosti od rozsahu aplikácie.
 

MIESTA APLIKÁCIE
oblast lícnych kosti
brady
nosa
vypĺňajú sa kruhy pod očami
koriguje sa tvar tváre

 
VÝSLEDOK
Zvýraznenie lícnych kostí
Vyplnenie kruhov pod očami
Vyplnenie prepadov v oblasti noso-ústnej ryhy
Volumizácia pier
Zaoblenie brady
Korekcie nosa
Dlhodobo vstrebateľný materiál