NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

MEZOTHERAPY
MD:Complex Anti pollution

Pôvodná cena
100,00 €
Akciová cena
80,00 €
Dĺžka procedúry: 30
Kúpiť On-line rezervácia
MD:COMPLEX ANTI POLLUTION SKIN PROTECT SHIELD

ANTI AGE, OCHRANA PLETI, ANTIOXIDANT

KOKTAIL NA OCHRANU A REPARÁCIU PLETI

 

VLASTNOSTI
Znečisťujúce látky životného prostredia môžu drasticky zmeniť zloženie pokožky, ovplyvňovať funkciu povrchovej bariéry, zvyšovať transidermálnu stratu vody a zhoršovať hydratáciu pokožky. Teraz, viac ako inokedy, je čas chrániť vašu pokožku, takže spoločnosť md: ceuticals uviedla na trh ochranný štít SkinProtect Anti-Pollution Anti-Pollution. Tento koktail kombinuje rôzne multifunkčné zložky, ktoré pôsobia proti znečisteniu rôznymi mechanizmami v rámci globálnej stratégie na opravu a ochranu pokožky pred vonkajším poškodením.
Bojujte so suchosťou pokožky, stratou pevnosti, tmavými škvrnami, nerovnomerným odtieňom pleti, jemnými líniami, vráskami a s akné, ktoré pochádza z vonkajších znečisťujúcich látok.
Pomocou nového ošetrenia md: ceuticals: md: complexTM Anti-Pollution SkinProtect Shield.
Tento mezo-koktail obsahuje kombináciu silných antioxidačných, ochranných, opravných a regeneračných zložiek.
Synergicky pôsobí, stimuluje mechanizmy opravu prírodných kožných buniek, chráni pokožku pred voľnými radikálmi a externými agresormi, aby zachovali hladkú, rovnomernú a žiariacu pleť.


V súčasnosti je naša pokožka neustále vystavená znečisteniu, či už ide o znečistený vzduch, UV slnečné žiarenie alebo znečistenie v domácnosti, ktoré zahŕňa HEV svetlo z počítačov, mobilných telefónov, žiaroviek a iných zariadení. K oxidačnému stresu dochádza, keď množstvo škodlivých voľných radikálov v pokožke znižuje schopnosť pokožky správne sa opravovať, poškodzuje naše bunky, proteíny a dokonca aj našu DNA (gény). Najnovšie vedecké dôkazy potvrdzujú, že znečisťujúce látky prispievajú k predčasnému starnutiu pokožky, pigmentovým škvrnám, tvorbe vrások a akné.

ÚČINKY
md: complex Anti-Pollution SkinProtect Shield obsahuje kombináciu silných antioxidačných, ochranných, opravných a regeneračných zložiek, ktoré okamžite chránia a chránia pred škodlivými škodlivinami. Zlepšuje regeneráciu buniek a prirodzené hojivé procesy pokožky, dodáva pokožke pevnosť, pevnosť a revitalizáciu a umožňuje rýchle obnovenie jasu, hydratácie, hebkosti a pevnosti, ktoré sa stratili v dôsledku neustáleho vystavenia stresovým látkam prostredia. Vyhrajte vojnu proti znečisteniu!

APLIKÁCIA
- Vital Injector
- Injekčne
- Mikroneedling
- Dermapen