PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

MEZOTERAPIA
MD ANTI POLLUTION
Anti Age výživa
Ochrana pleti

Dĺžka procedúry
30
Cena procedúry
90,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
MEZOTERAPIA MD:COMPLEX 

ANTI POLLUTION SKIN PROTECT SHIELD

ANTI AGE, PREVENCIA A OCHRANA PLETI, ANTIOXIDANTOCHRANA PLETI PRED UV, MODRÝM ŽIARENÍM, SMOGOM

 VÝŽIVA, REPARÁCIA A REGENERÁCIA PLETI


ANGLICKO 

OŠETRENIE MD:COMPLEX
Mezoterapia patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky, významne zlepšujúce kvalitu pokožky. Cieľom je dopraviť akívne látky ako kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do pokožky a zaistiť tak okamžitú hydratáciu a riešiť problémy pleti..

Pomocou mezoterapie dokážeme v pokožke stimulovať prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá sa vekom spomaľuje. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia signál, že pokožka bola poranená a spustia proces hojenia. Cez ranky, ktoré sme počas zákroku spôsobili sa použité sérum dokáže penetrovať hlbšie, a tým pádom je aj omnoho účinnejšie. Pri topickej aplikácií séra sa množstvo aktívnych látok stráca práve transferom do hlbších vrstiev pokožky. Po mezoterapii získate z rovnakého séra omnoho väčší efekt, nakoľko ranky uľahčujú prienik, a vy máte vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok v pokožke. 

 
 VLASTNOSTI MD:COMPLEX POLLUTION
Znečisťujúce látky životného prostredia môžu drasticky zmeniť zloženie pokožky, ovplyvňovať funkciu povrchovej bariéry, zvyšovať transidermálnu stratu vody a zhoršovať hydratáciu pokožky. Teraz, viac ako inokedy, je čas chrániť vašu pokožku, takže spoločnosť md: ceuticals uviedla na trh ochranný štít SkinProtect Anti-Pollution Anti-Pollution. Tento koktail kombinuje rôzne multifunkčné zložky, ktoré pôsobia proti znečisteniu rôznymi mechanizmami v rámci globálnej stratégie na opravu a ochranu pokožky pred vonkajším poškodením.

Bojujte so suchosťou pokožky, stratou pevnosti, tmavými škvrnami, nerovnomerným odtieňom pleti, jemnými líniami, vráskami a s akné, ktoré pochádza z vonkajších znečisťujúcich látok.
Pomocou nového ošetrenia md: ceuticals: md: complexTM Anti-Pollution SkinProtect Shield.
Tento mezo-koktail obsahuje kombináciu silných antioxidačných, ochranných, opravných a regeneračných zložiek.
Synergicky pôsobí, stimuluje mechanizmy opravu prírodných kožných buniek, chráni pokožku pred voľnými radikálmi a externými agresormi, aby zachovali hladkú, rovnomernú a žiariacu pleť.


V súčasnosti je naša pokožka neustále vystavená znečisteniu, či už ide o znečistený vzduch, UV slnečné žiarenie alebo znečistenie v domácnosti, ktoré zahŕňa HEV svetlo z počítačov, mobilných telefónov, žiaroviek a iných zariadení. K oxidačnému stresu dochádza, keď množstvo škodlivých voľných radikálov v pokožke znižuje schopnosť pokožky správne sa opravovať, poškodzuje naše bunky, proteíny a dokonca aj našu DNA (gény). Najnovšie vedecké dôkazy potvrdzujú, že znečisťujúce látky prispievajú k predčasnému starnutiu pokožky, pigmentovým škvrnám, tvorbe vrások a akné.


ÚČINKY
md: complex Anti-Pollution SkinProtect Shield obsahuje kombináciu silných antioxidačných, ochranných, opravných a regeneračných zložiek, ktoré okamžite chránia a chránia pred škodlivými škodlivinami. Zlepšuje regeneráciu buniek a prirodzené hojivé procesy pokožky, dodáva pokožke pevnosť, pevnosť a revitalizáciu a umožňuje rýchle obnovenie jasu, hydratácie, hebkosti a pevnosti, ktoré sa stratili v dôsledku neustáleho vystavenia stresovým látkam prostredia. Vyhrajte vojnu proti znečisteniu!


VIDEO APLIKÁCIA V MSC

 

DOPORUČENIE
Pre omladenie pokožky zvnútra a lepší efekt pôsobenia doporučujeme na vnútorné použitie užívať inovatívny švajčiarsky kolagénový JALUPRO DRINK,  ktorý obsahuje patentovanú zmes aminokyselín pre tvorbu špecialného kolagénu typu II - konkrétne kolagénu pre pokožku, vlasy, nechty a vnútornú výživu. Viac info o JALUPRO DRINK nájdete na našom E-shope Medicals-Cosmetics.com