AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

MEZOTHERAPY
MD:COMPLEX

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
80,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

Mezoterapia je základným estetickým ošetrením pleti, ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebuje každá pleť. Pri mezoterapii je doležité, aký produkt aplikujete.  Na trhu je veľa produktov, u nás však dostanete to najlepšie.  nie je to len koktajl, je to koncentrát výživných látok aj s peptidmi !  Možete si vybrať podľa druhu pleti z 9 koncentrátov anglického výrobcu MD:COMPLEX (UK) (info tu)
 
MD:COMPLEX  -  VYBERTE SI PODĽA DRUHU PLETI  (UK)
(info o produkte TU)


7 predností prípravkov MD:COMPLEX

Patentovaná britská technológia genx -   peptidy s kyselinou hyalúronovou
Vysoká koncentrácia peptidu s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek
Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré umožňuje získať
Ojedinelé multifunkčné produkty
Používané odborníkmi  viac ako v 50 krajinách sveta
Špeciálny spôsob sterilizácii,  ktorý zachováva maximálnu aktivitu látok
Špeciálny spôsob sterilizácii , ktorý zachováva uvedenú koncentráciu zložiek prípravku
Vysoká kvalita surovín, Vysoká kvalita očistenie kyseliny hyalurónovej
Najnovšia generácia mezoterapii s peptidmi
Koncentrát, nielen koktajl
 
PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veĺa  liečebných programov podĺa typu plrti a pre celkové  omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinnych látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu.Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! MD:Comlex je iný! MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi a s ním prichádzaaj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!
 
Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje stárnutie.

 
         


                            


APLIKÁCIA :
Pleť sa znecitlivie s anestetickým krémom a následne sa aplikuje
MD:COMPLEX  (info TU ) podľa druhu pleti a problému pomocou Vital Injectora alebo Injekčne . Pri aplikácii MD:COMPLEX môžete cítiť pálenie, štipánie, nakoľko obsahuje aj peptidy pre reštart DNA. Pre ukľudnenie pleti aplikujeme ukľudňujúcu biocelulóznu masku INNO.

Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť 
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope medicals-cosmetics. INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.