MEZOTHERAPY
MD:Complex Scin clear

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
 
MEZOTHERAPY MD:COMPLEX SCIN CLEAR
 
REDUKCIA AKNÉ

LIEČBA MASTNEJ PLETI

 
ČISTÁ PLEŤ S AKTÍVNYM KOKTAJLOM MD:COMPLEX
Čistiaci a antiseboroidný koktail MD:COMPLEX SKIN je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie má keratolytický, baktericídny a fungicídny účinok. Minimalizuje zápal, vznik jaziev a pozápalové hyperpigmentácie, udržuje zdravý rovnaký odtieň pleti.  

Koncentrát
MD:COMPLEX SKIN obsahuje vysokú koncentráciu peptidov s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: kyselina salicylová, azeloglicin, extrakty z koreňa lopúcha a šalvie lekárskej, komplex vitamínov B, extrakty z kvetov pŕhľavy a kvetov repíku pravého. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré má protizápalový, regeneračný a keratolytický účinok. 

OŠETRENIE PRI:
- zmiešanej a mastnej pokožke
- prevencii vyrážok v predmenštruačnom období a tiež behom perimenopauzy
- aknóznej pleti


APLIKÁCIA
- Vital Injector
- Injekčne
- Mikroneedling
- Dermapen


Prístroj Dermapen je vybavený mikroihličkami, ktoré prepichujú kožu vysokou rýchlosťou v ošetrovanej oblasti vo vertikálnom smere. Pri procese hojenia sa spúšta mikrotraumat a nová syntéza kolagénu. Okrem stimulácie tvorby kolagénu ihličky tiež vytvarajú kanáliky, ktorými sa účinné látky zavádzajú do kože oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Tým pádom má frakčné mikroihličkovanie dvojaký účinok. 


Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.