AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 % PERY A VÝPLŇ VRÁSOK S KYSELINOU HYALÚRONOVOU    KOZMETOLÓGIA  - 20% PRÍSTROJOVÉ ANTI AGE OŠETRENIE OXYGENEO +  A  INTENZÍVNE ANTI AGE PEPTIDOVÉ  KOZMETIKÉ  OŠETRENIE HYDROPEPTIDE     AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Mezoterapia proti akné MD:COMPLEX

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť
 ČISTÁ PLEŤ S VITAMÍNMI A PEPTIDMI

Čistiaci a antiseboroidný koktail MD:COMPLEX SKIN je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie má keratolytický, baktericídny a fungicídny účinok. Minimalizuje zápal, vznik jaziev a pozápalové hyperpigmentácie, udržuje zdravý rovnaký odtieň pleti.  

Ošetrenie odporúčame pri: 
- zmiešanej a mastnej pokožke
- prevencii vyrážok v predmenštruačnom období a tiež behom perimenopauzy
- aknóznej pleti

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.Koncentrát MD:COMPLEX SKIN obsahuje vysokú koncentráciu peptidov s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: kyselina salicylová, azeloglicin, extrakty z koreňa lopúcha a šalvie lekárskej, komplex vitamínov B, extrakty z kvetov pŕhľavy a kvetov repíku pravého. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré má protizápalový, regeneračný a keratolytický účinok. 
 Prístroj Dermapen je vybavený mikroihličkami, ktoré prepichujú kožu vysokou rýchlosťou v ošetrovanej oblasti vo vertikálnom smere. Pri procese hojenia sa spúšta mikrotraumat a nová syntéza kolagénu. Okrem stimulácie tvorby kolagénu ihličky tiež vytvarajú kanáliky, ktorými sa účinné látky zavádzajú do kože oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Tým pádom má frakčné mikroihličkovanie dvojaký účinok.