MEZOTHERAPY
MD:Complex Hair revit

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
80,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
MEZOTHERAPY MD:COMPLEX HAIR REVIT

STIMULÁCIA RASTU VLASOV

PREVENCIA PRED VYPADAVANÍM

OBNOVA VLASOVÝCH KORIENKOVOŠETRENIE MEZOTERAPIA MD:COMPLEX HAIR REVIT
 

VÝŽIVA VLASOVÝCH KORIENKOV
PRE POSIĽNENIE, PREVENCIA PROTI VYPADÁVANIU VLASOV

INOVATÍVNA BRITSKÁ TECHNOLÓGIA, PREDĹŽENÝ ÚČINOK
VYSOKÁ KONCENTRÁCIA ÚČINNÝCH LÁTOK
 

Je ošetrením vlasovej pokožky. Ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebujú naše vlasové korienky. Pri mezoterapii je doležité, aký produkt aplikujete. Na trhu je veľa produktov, u nás však dostanete to najlepšie.  Nie je to len koktajl, je to koncentrát výživných látok aj s peptidmi.   

MD:COMPLEX HAIR REVFIT CxHR (Info a zloženie TU)

PREČO PRÁVE MD:COMLEX?

Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veľa liečebných programov podľa typu pleti a pre celkové omladenie a ošetrenie pleti, vlasovej pokožky aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch. Memránová filtrácia pri výrobe zabezpečuje vysoké zachovanie účinných látok v koncentráte MD:Complex, na rozdiel od koncentrátov, ktoré sa spracovávajú tepelne, kedy sa stráca účinnosť týchto látok. Zároveň je použité zosieťovanie, či sa zabezpečuje prolongovaný dlhší účinok mezoterapie.

Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinnych látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu. Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! MD:Comlex je iný! MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi, vitamínmi pre vlasové korienky a s ním prichádza aj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!
 
Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje starnutie.


APLIKÁCIA
Mezoterapia MD:Complex Hair Revit je základným estetickým ošetrením vlasovej pokožky, ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebujevlasový korienok. Pri aplikácii je veľmidoležité, aký produkt aplikujete. MD:Complex nie je to len koktajl, je to koncentrát výživných látok aj s peptidmi! 
                           
Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť 
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku. JALUPRO DRINK nájdete v E-shope medicals-cosmetics.