AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

MEZOTHERAPY
MD:COMPLEX HAIR REVIT

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
120,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
Mezoterapia MD:COMPLEX je ošetrením vlasovej pokožky. Ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebujú naše vlasové korienky. Pri mezoterapii je doležité, aký produkt aplikujete.  Na trhu je veľa produktov, u nás však dostanete to najlepšie.  Nie je to len koktajl, je to koncentrát výživných látok aj s peptidmi !  

MD:COMPLEX HAIR REVFIT CxHR
(Info o produkte TU) 
PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veľa  liečebných programov podľa typu pleti a pre celkové omladenie a ošetrenie pleti, vlasovej pokožky aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinnych látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu. Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! MD:Comlex je iný! MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi, vitamínmi pre vlasové korienky a s ním prichádza aj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!
 
Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje starnutie.
                            

APLIKÁCIA :
Mezoterapia je základným estetickým ošetrením pleti, ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebuje každá pleť. Pri mezoterapii je doležité, aký produkt aplikujete.  Na trhu je veľa produktov, u nás však dostanete to najlepšie.  nie je to len koktajl, je to koncentrát výživných látok aj s peptidmi !  Možete si vybrať podľa druhu pleti z 9 koncentrátov MD:COMPLEX (UK)


Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti, vlasovej pokožky a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje starnutie.
                            
Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope medicals-cosmetics. INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.