POTEŠTE SVOJICH BLÍZKYCH DARČEKOVOU POUKÁŽKOU OD MSC      NOVINKA BEAUTYLIZER - HI TEC REDUKCIA CELULITÍDY        INFUZIA PRE IMUNITU, POST COVIDE, DETOX, PRI ÚNAVE, PRE OMLADENIE     AKCIA NA JANUÁR V MSC - KRÁSNE A PLNÉ PERY TERAZ LEN ZA 140,- €, BOTOX PRE OKAMŽITÉ OMLADENIE  95,- €

 

Mezopeel proti akné MD:CEUTICALS

Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
99,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
NAJDRAMATICKEJŠÍ EFEKT OMLADENIA PLETI. 

Kombináciou mezoterapeutického ošetrenia spolu s chemickým peelingom
 pôsobíme komplexne a biologicky proti starnutiu pleti. 
Antioxidačná aktivita a revitalizačné vlastnosti oboch prípravkov zabezpečujú výraznú hydratáciu kože, redukciu vrások a vyrovnanie farby pokožky. 
Čistiaci a antiseboroidný koktail MD:COMPLEX SKIN má keratolytický, baktericídny a fungicídny účinok. Minimalizuje zápal, vznik jaziev a pozápalové hyperpigmentácie, udržuje zdravý rovnaký odtieň pleti.  
Chemický peeling MD:PEEL dodáva pleti výrazné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje príznaky starnutia, dodáva jej zdravý lesk a zlepšuje textúru.Vďaka chemickému peelingu sa na pokožke eliminujú rozšírené póry či akné, redukujú vrásky a pigmentové škvrny. 

Ošetrenie odporúčame pre: 
- zmiešanej a mastnej pokožke
- prevencii vyrážok v predmenštruačnom období a tiež behom perimenopauzy
- aknóznej pleti

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.

Postup ošetrenia: spraví sa povrchové odlíčenie a očistenie pleti od nečistôt. Aplikuje sa peeling MD:PEEL podľa typu pleti. Peeling sa nechá pár minút pôsobiť. Následne sa kyselina neutralizuje. Pomocou ultrazvuku aplikujeme vitamínový a peptidový koktail MD:COMPLEX. Na koniec sa použije INNEA maska pre hydratáciu a upokojenie a záverečný hydratačný krém.