NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

Mezopeel anti age MD:CEUTICALS

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
99,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
NAJDRAMATICKEJŠÍ EFEKT OMLADENIA PLETI. 

Kombináciou mezoterapeutického ošetrenia spolu s chemickým peelingom pôsobíme komplexne a biologicky proti starnutiu pleti. 
Antioxidačná aktivita a revitalizačné vlastnosti oboch prípravkov zabezpečujú výraznú hydratáciu kože, redukciu vrások a vyrovnanie farby pokožky. 
Komplexný hydratačný a revitalizačný koktail MD:COMPLEX Antiage Intensive zaisťuje hlbokú hydratáciu kože, stimuluje fyziologické obnovenie a aktivitu buniek, zvyšuje pružnost a elesticitu kože a má antioxidačný účinok. 
Chemický peeling MD:PEEL dodáva pleti výrazné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje príznaky starnutia, dodáva jej zdravý lesk a zlepšuje textúru.Vďaka chemickému peelingu sa na pokožke eliminujú rozšírené póry či akné, redukujú vrásky a pigmentové škvrny. 

Ošetrenie odporúčame pre: 
- hĺbkovú hydratáciu pokožky
- obnovu pružnosti a elasticity pokožky
- revitalizáciu pleti

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.

Postup ošetrenia: spraví sa povrchové odlíčenie a očistenie pleti od nečistôt. Aplikuje sa peeling MD:PEEL podľa typu pleti. Peeling sa nechá pár minút pôsobiť. Následne sa kyselina neutralizuje. Pomocou ultrazvuku aplikujeme vitamínový a peptidový koktail MD:COMPLEX. Na koniec sa použije INNEA maska pre hydratáciu a upokojenie a záverečný hydratačný krém.