NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

LIFT OŠETRENIE
Hydropeptide

Pôvodná cena
89,00 €
Akciová cena
65,00 €
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 60 min
Kúpiť On-line rezervácia
HYDROPEPTIDE využitím unikátnych kombinácií peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných vonných látok dosahuje dokonalú kombináciu vedy a estetiky. HydroPetide je lídrom v oblasti peptidových technológií. Schopnosť peptidov zlepšiť stav pokožky bez nežiadúcich účinkov ju odlišuje od iných účinných látok. 
Produkty HydroPeptide neobsahujú parabény, ftaláty, sírany. 
Svojou jedinečnou víziou starostlivosti o pleť HydroPeptide vyhovuje aj tým najnáročnějším klientom a prináša im bezchybné výsledky. Obnovenie buniek sa rapídne zrýchľuje kvôli stimulacií pokožky po exfoliačnom ošetrení. Pokožka
sa stáva jemnejšia, sviežejšia, mladšia, jasnejšia a dobre reaguje na ďalšiu liečbu. 
Toto ošetrenie poskytuje hlbokú exfoliaciu s dvojitým peelingom pre pokročilú reštrukturalizáciu povrchu pokožky s intenzívnymi výsledkami. Je zamerané na jemné linky, vrásky. 

Ošetrenie odporúčame pre: 
- rozjasnenie pleti
- jemné linky a vrásky na pleti
- vyhladenie
- celkovú revitalizáciu pleti

Vhodné pre zrelší typ pleti. Kozmetika HYDROPEPTIDE počas ošetrenia je individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržiavanie želaných výsledkov navrhujeme pokračovať aj domácou starostlivosťou produktov HYDROPEPTIDE.

Postup ošetrenia s HYDROPEPTIDE: Odstránime make-up, pokračujeme v čistení pokožky celej tváre a krku použitím čistiaceho pleťového mlieka. Pre aktívne odstránenie odumretých buniek a zmäkčenie pokožky nanesieme peeling. Zmyjeme. Za použitia séra s kyselinou hyalúronovou spravíme jemnú masáž tváre. Ľahkými ťahmi štetcom nanesieme masku. Necháme pôsobiť. Na koniec jemným vmasírovaním zapracujeme sérum, hydratačný a ochranný krém. 

Ošetrenie prinesie okamžite viditeľné výsledky, bez nutnosti prerušenia spoločenského života. Ošetrenie opakovať raz alebo dva krát mesačne.