PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

JALUPRO SUPER HYDRO
KOLAGÉN BOOSTER AŽ NA LIGAMENTA
S účinkom až na väzivové štruktúry. Hĺbková hydratácia

Pôvodná cena
300,00 €
Akciová cena
250,00 €
Sme výhradným dovozcom
Kúpiť On-line rezervácia
JALUPRO SUPER HYDRO

KOLAGÉN BOOSTER - SPEVŇOVAČ
AŽ NA VAZIVOVÉ ŠTRUKTÚRY - LIGAMENTA

SILNÁ HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA


LIFTING, SPEVNENIE TKANÍV

 REGENERÁCIA EXTRACELULÁRNEJ MATRIX

STIMULÁCIA VÄZOVÝCH ŠTRUKTÚR
V HLBOKÝCH ŠTRUKTÚRACH DERMY


STIMULÁCIA REGENERÁCIE VÄZIVA.
STIMULÁCIA ŠTRUKTÚRY TUKOVÝCH VANKÚŠOV.PREVENCIA PRED OCHABOVANÍM PLETI A STÁRNUTÍM


NOVINKA - ŠVAJČIARSKOJALUPRO SUPER HYDRO
Unikátna metóda bioremodelácie a biorevitalizácie oslabenej starnúcej pokožky novou vylepšenou najlepšiou molekulou kyseliny hyalurónovej na trhu, až 80 mg, ale zároveň obsahuje potrebné častice pre tvorbu kolagénového vlákna, pevnosti a elesticity pokožky.

Novinka v estetickej medicíne predstavená a ocenená na IMCAS v Paríži 2023.
Účinky a omladenie až v najhlbších vrstvách dermy a hĺbková stimulácia väzových štruktúr pre omladenie, prevenciu a lifting pokožky. Zároveň poskytuje silnú hĺbkovú hydratáciu pokožky.


Jalupro Super Hydro je ošetrenie, pri ktorom dochádza k prestavbe pokožky tým, že stimuluje proces tvorenia kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej v dvoch rôznych hĺbkach pokožky. Patentované zloženie expresne stimuluje tvorbu 4 typov kolagénov, vrátane kolagénu typu VII, ktorý obnoví pevné spojenia medzi vrchnou a druhou vrstvou kože, čím remodeluje kožu a podkožie. Tento hĺbkový efekt obnovuje pevnosť a lieči ochabnutosť kože, vyplní jemné línie a vrásky. Výsledky sú viditeľné takmer okamžite po aplikácii.

Jalupro Super Hydro je unikátnym jedinečným ošetrením na svetovom trhu nakoľko okrem inovovanej kyseliny hyalúronovej obsahuje aj aminokyseliny, z ktorých sa vytvárajú kolagénové vlákna a tiež peptidy, ktoré stimulujú bunkové omladzujúce procesy.
 
Hlboká hydratácia a podpora kolagénu v hlbokých štruktúrach pleti.
Liftingové a hydratačné ošetrenie s viditeĺnými omladzujúcimi výsledkami. Redukcia vrások. S Jalupro Super Hydro sa ľudia, ktorí si potrpia na krásu, rozhodnú pre riešenie, ktoré dosiahne silný liftingový efekt. Jalupro Super Hydro je vhodný na aplikáciu v oblasti tváre pri stárnuti a obnove stárnucej pleti. Tento produkt je ideálny aj na silné vrásky a ochabnutie tváre. Jalupro Super Hydro má efekt, ktorý poskytuje silný liftingový efekt a hlboko hydratuje pokožku. Svojou bohatou kombináciou aminokyselín podporuje a posilňuje syntézu kolagénu a elastínu v najhlbších štruktúrach tváre.

Tento injekčný roztok pracuje s kyselinou hyalurónovou v dvoch rôznych molekulových hmotnostiach, nízkomolekulovej aj vysokomolekulovej. Výsledkom je, že Jalupro Super Hydro dosahuje obzvlášť prirodzený a trvalý efekt hydratácie, liftingu a obnovy pokožky. Kyselina hyalurónová silne viaže vlhkosť, čo vedie k nasýteniu tkaniva a tým vytvára zdravý, elastický vzhľad pokožky. Z dlhodobého hľadiska kyselina hyalurónová v mieste ošetrenia tiež podporuje štruktúru pokožky tým, že stimuluje tkanivo k produkcii vlastného kolagénu a elastínu. Kyselina hyalurónová navyše poskytuje jemné rozjasnenie ošetrovaných oblastí pokožky a hladší a svieži vzhľad.

Ďalšie zložky v Jalupro Super Hydro pomáhajú zosilniť účinky omladenia. Jalupro Super Hydro obsahuje aminokyseliny a peptidy, ktoré dosahujú
dlhodobú aktiváciu vlastných fibroblastov tkaniva. a tvorbu kolagénu. Vďaka lavotočivým aminokyselinám Prolín, Glycín, Lyzín, ktoré obsahuje Jalupro sa vytvárajú kolagénové vlákna dôležité pre pevnosť, elasticitu pokožky a vďaka ktorým nedochádza k starnutiu a poklesu, ochabovaniu pleti.
 
Je to predovšetkým
patentovaná švajčiarska receptúra, ocenená na IMCAS v Paríži ako Top inovatívny produkt roka 2023 , v ktorej aminokyseliny tvoria vynikajúcu kombináciu s kyselinou hyalurónovou. Nielen v oblasti hydratácie, biorevitalizácie, tvorby kolagénu, ale aj v oblasti liečby vrások sa rad produktov Jalupro blysol v klinických štúdiach a testoch. V dôsledku okamžite viditeľných výsledkov ošetrenia dochádza k zvýšeniu sebaúcty klienta. Výsledky trvajú dlhodobo a je veĺmi dôležitý aj prevenčný účinok Jalupro proti starnutiu. 

VÝSLEDKY PO APLIKÁCII
Vďaka vysokej koncentrácii a zloženiu sa kyselina hyalurónová po injekcii rovnomerne rozptýli v pokožke. Výsledkom je vypnutá, pružná, rozjasnená a vyhladená pleť bez výrazného zväčšenia objemu tváre. Vďaka aminokyselinám vytvárajúcim nové kolagénové vlákna dochádzy k spevneniu dôležitých bodov a väzivových štruktúr. Výsledky sú viditeľné takmer okamžite po aplikácii. Ošetrenie sa môže absolvovať 2 až 6 krát za rok. Po opakovanej aplikácii pretrváva výsledný efekt až 12 mesiacov.

 

ZLOŽENIE
JALUPRO SUPER HYDRO - 
LIGAMENT BIORESTORATION
Až 80mg KYSELINY HYALÚRONOVEJ - 3,2% HMW+LMW HA
+ 7 AMINOKYSELÍN
+ 3 PEPTIDY

Nové zloženie poskytuje ďalšiu podporu biorevitalizácii extracelulárnej matrix pokožky pôsobením peptidov a zmesi zlúčenín s nízkou a vysokou molekulovou hmotnosťou pre dlhodobú hydratáciu a stimuláciu fibroblastov. Špeciálne formulované zloženie aminokyselín, peptidov a vysokej koncentrácie HA je ideálny na optimálne zdravie a štruktúru pokožky.
 
Vylepšený klaster 7 aminokyselín pre tvorbu kolagénu:
Náš charakteristický klaster s vysokým obsahom glycínu, prolínu a lyzínu.
Posilnený alanínom a vplyvom pre podporu kolagénu a elastínu a arginínom, leucínom pre lepšiu hydratáciu.


3 biomimetické peptidy pre okamžitú aktiváciu fibroblastov:
Acetyl dekapeptid 3 a oligopeptid 24 pre rast a aktiváciu buniek.
Acetyl tetrapeptid 5 pre dlhodobú hydratáciu a potlačenie glykácie.


80 mg voľnej kyseliny hyalurónovej:
3,2% zmes KH s nízkou a veľmi vysokou molekulovou hmotnosťou (> 2MDa).
Zmes nízkomolekulárnych a vysokomolekulárnych látok pre dlhotrvajúcu hydratáciu a podporu kolagénových vlákien a stimuláciu fibroblastov.


Oblasti použitia Jalupro Super Hydro:
orbitálna 
lícna 
ušné fascie plastymy
horný žuvací väz
žuvací väz;
čeľustné septa;
brada
chrbty rúk
krk


APLIKÁCIA
Podľa požadovaného cielu využívame až 4 druhy aplikáčných púrotokolov Jalupro Super Hydro a to podľa daného stavu pokožky pacienta.


  

 

 
KONTRAINDIKÁCIE
Zákrok nie je vhodný pre klientky: 
  • tehotné a dojčiace ženy
  • aktívny herpes
  • poruchy zrážania krvi
  • nekompenzované ochorenia
  • Akútna infekcia a zápalové ochorenie v aplikovanej oblasti