PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

MONACO KOKTAJL
JALUTOXÍN
3 OŠETRENIA V JEDNOM
Vyhladenie vrások, hydratáciu a spevnenie. Liečba rozacei.

Cena procedúry
250,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

JALUTOXÍN
MONACO COKTAJL


BTX A JALUPRO CLASSIC COLLAGÉNBOOSTER


KOMBINOVANÉ OŠETRENIE - ŠVAJČIARSKO

VYHLADENIE VASOK, RELAXÁCIA, HYDRATÁCIA, SPEVNENIE PLETI

CELKOVÉ OMLADENIE POKOŽKY
LIEČBA ROZACEI, ZAČERVEŇANIA


MONAKO KOKTAJL - JALUTOXÍN
Omladni vďaka kombinácii až 3 procedúr v jednom ošetrení !

1. Hydratácia pleti vďaka kyseline hyalúronovej
2. Tvorba kolagénu, spevnenie pleti, prevencia ochabnutia pleti vďaka patentovanému švajčiarskému kolagénu - aminokyselinám
3. Vyhladenie a relaxácia vrások vďaka btx.

 
JaluBotox poskytuje okamžité vyhladenie vrások a zvrátenie náročných účinkov gravitácie tým, že ponúka intenzívne spevnenie a vyrovnanie. Je tiež úplne bezpečný a ponúka hĺbkovú hydratáciu a žiarivosť pokožky. Aplikujeme Btx  s aminokyselinami a kolagénovým boostrom Jalupro (glycín, prolín, lyzín, leucín) a nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulovou hmotnosťou.

Rozdiel v kvalite pokožky je okamžite zrejmý. Vďaka kyseline hyalurónovej, aminokyselinám a botoxu sa vrásky okamžite zlepšia a pokožka je už od prvého sedenia silne stimulovaná.
Môžete ošetrenie absolvovať každých 10-15 dní od 3 do 4 sedení, dvakrát ročne.ZLOŽENIE
Jalutoxín 
je zmes kyseliny hyalurónovej , aminokyselín pre tvorbu kolagénu a botulotoxínu.
Jalutoxín aplikujeme do svalového povrchu, nie intramuskulárne. To funguje dobre na zníženie povrchovej kontraktility. Okrem toho dosiahneme aj uvoľnenie a vyhladenie vrások.
Kyselina hyalurónová s nízkou hustotou (200 kilodaltonov) transportuje botulotoxín, ktorý pomáha hydratovať povrch pokožky, ktorá sa stáva hydratovaná a napnutejšia. 


Btx je už roky základným kameňom v estetickej medicíne, najmä vďaka svojej ovládateľnosti a jeho prirodzeným výsledkom. Podobne sa aj kyselina hyalurónová etablovala ako ďalší široko používaný nástroj v estetickej medicíne. Jalupro ako CollagénBooster vďaka svojim vlastnostiam je dokonalou jemnou výplňou vrások a stimulátorom tvorby kolagénu vďaka patentovaným aminokyselinám. Táto zmes umožňuje redukciu jemných vrások vďaka pôsobeniu na obe svalové zložky.

 
 
APLIKÁCIA  OKOLO OČÍ