AKCIA  MSC NA MESIAC SEPTEMBER - 20 % MEZOTERAPIA     AKCIA V OPTIKE - ZĽAVY NA DIOPTRICKÉ A SLNEČNÉ OKULIARE - 20 % AŽ - 50%       PRIDANÉ  NOVÉ TERMÍNY NA REFRAKCIU, MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI      ZMENA ORDINAČNÝCH HODÍN V OČNEJ AMBULANCII  8:00 - 15:00  

Hydropeptide

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
49,00 €
Kúpiť


60 minutové ošetrenie s profesionálnou peptidovou kozmetikou z Californie

Pre reštart Vašich buniek, pre omladenie pleti na báze peptidov ....

 

Naše anti-aging prípravky, produkty  určené pre ošetrenie tváre aj tela nájdete v najprestížnejších klinikách, kozmetologických ordináciách a v najluxusnejšich Spa hoteloch v 24 krajinách. Táto výnimočná koncepcia starostlivosti o pokožku je založená na bohatých skúsenostiach a osloví tých najnáročnejších zákazníkov.

SILA PEPTIDOV
HydroPeptide zaujíma vedúce postavenie vo využití sily peptidov a dosiahnutie skvelých výsledkov v anti-aging medicíne. Naše unikátne enkapsulované peptidy posilňujú Vašu pokožku a umožňujú  využiť svoj vlastný potenciál omladenia pomocou peptidov a následného reštartu buniek.

VLR TECHNOLÓGIE
HydroPeptide so svojou vlastnou patentovanou technológiou VLR je lídrom v oblasti anti-aging starostlivosti o pokožku.
HydroPeptide používa vyváženú kombináciu rozmanitých peptidov, overenú na klinickej úrovni v rámci naďalej pokračujúcich výskumov. HydroPeptide vymenila agresívne a menej účinné zložky v rôznych iných produktoch za peptidy cielene odstraňujúce vrásky, pigmentové škvrny a ďalšie problémy. Umožnila vytvoriť nový najvyšší štandard anti-aging starostlivosti o pokožku.

HYDROPEPTIDOVÁ STAROSTLIVOSŤ O TVÁR A TELO
Cieľom tejto HydroPeptidovej starostlivosti je urobiť pokožku tváre a tela mladistvo pevnú a hladkú, žiariacu a vypnutú.
Výsledok sa dostaví ihneď po ošetrení a s časom sa naďalej stupňuje. Aktívne peptidy rýchlo obnovujú zdravú štruktúru a hydratáciu pokožky. Starostlivo zvolená rastlinná detoxikácia spôsobuje omladenie pokožky.

Každá procedúra HydroPeptide bojuje proti príznakom starnutia a pritom dáva možnosť nastaviť liečbu určitých problémov: precitlivenosti, akné, hyperpigmentácie a iných.

Našich 29 profesionálnych produktov ponúka širokú škálu možností liečby:

8 prípravkov zameraných na určitý problém pri starostlivosti o tvár
3 expresné prípravky proti starnutiu tváre
5 kompletných procedúr proti starnutiu kože tela
3 manikúrové a pedikérové ​​protokoly
5 protokoly prístrojových ošetrení
6 sezónna starostlivosť o tvár

PREČO PRÁVE HYDROPEPTIDE?
HydroPeptide ponúka viac ako 20 liečebných programov pre celé telo a 21 produktov pre koncových zákazníkov.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. HydroPeptide sa môže stať vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu. Rozšírte svoju ponuku procedúr, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! HydroPeptide je iný! HydroPeptide je Peptid a s ním prichádza reštart buniek a omladenie!
 

Intenzívne pleťové kompletné ošetrenie, od očistenia, peelingu, masáže, až po luxusné ošetrenie s maskou, sérom a balzamom. Ošetrenie poskytuje cielené a odborné riešenie pre dysfunkcie pleti. 

Pri akútnej dehydratácii - dehydrovaná pleť
Antipigmentačné ošetrenie
Anti aging ošetrenie
Protiaknózne ošetrenie
Ošetrenie pre citlivú pleť


Exkluzívne manuálne ošetrenie, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA . Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá a omladená.

 

                                

ČO SÚ PEPTIDY?
Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín, ktoré stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti.

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky: 
 • posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,
 • zvýšenie pružnosti pokožky,
 • zlepšenie pevnosti pokožky,   
 • celkový žiarivý vzhľad pokožky.

 
Peptidy prispievajú k hydratácii kože, výrazne redukujú vrásky, navraciú pokožke prírodný jas. Rady prípravkov sú určené pre dennú starostlivosťale aj k profesionálnemu ošetreniu.  Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov a aplikácia najnovšej technológie zabezpečuje:

 • viditeľné vyhladzujúce účinky
 • vypínacie účinkyso schopnosťou intenzívnej regenerácie pleti
 • posilňuje bunkovú kohéziu,
 • spúšťa vlastné regeneračné procesy v pokožke,
 • dodáva vlhkosť s hĺbkovým účinkom,
 • aktivuje čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty,
 • stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.


V ČOM JE SÍLA PEPTIDOV?
Vďaka peptidom dochádza k reštartu vlasnej bunkyHydroPeptide zaujíma vedúce postavenie  v anti-aging medicíne – Využiva silu peptidov na dosiahnutie skvelých výsledkov. Náše unikátne obalené peptidy posilňujú pokožku, umožňujú jej využiť svoj vlastný potenciál omladenia.


VLR HYDROPEPTIDE TECHNOLÓGIE
HydroPeptide so svojou vlastnou patentovanou technológiou VLR je lídrom v oblasti anti-aging starostlivosti o pokožku.
Technológia HydroPeptide používa vyváženú kombináciu rozmanitých peptidov, overenú na klinickej úrovni v rámci naďalej pokračujúcich výskumov. Výmieňa agresívne zložky v iných kozmetikách za peptidy, ktoré cielene odstraňujú vrásky, pigmentové škvrny a ďalšie problémy. Kozmetika HydroPeptide umožnila vytvoriť novú štandardnú anti-aging starostlivosť o pokožku.


 


HYDROPEPTIDOVÁ STAROSTLIVOSŤ O  A TELO
Aktivne peptidy rýchlo obnovujú zdravú štruktúru a hydrataciu pokožky. Starostlivo zvolena detoxikácia spôsobí omladenie kože. Každá procedúra HydroPeptide bojuje proti príznakom starnutia a pritom dáva možnosť aj nastaviť liečbu určitého problému: ako precitlivenosť, akné, hyperpigmentácia, tonus, vypnutia a iných problémov.ýsledok sa dostaví ihneď po ošetrení a s časom sa naďalej stupňuje. Cieľom HydroPeptidovej starostlivosti je urobiť pokožku tváre a telá mladistvú, pevnú, hladkú, žiariacu a vypnutú.

 
Našich 29 profesionálnych produktov ponúka širokú škálu možností liečby:
 
 • 8 prípravkov zameraných na určitý problém pri starostlivosti o tvár
 • 3 expresné prípravky proti stárnutiu tváre
 • 5 úplných procedúr proti stárnutiu 
 • 3 protokoly pre manikúru a pedikúru
 • 5 protokolov prístrojového ošetrenia
 • sezónna starostlivosť o tvár, UV
 •  

PREČO PRÁVE HYDROPEPTIDE?
HydroPeptide ponúka viac ako 20 liečebných programov pre tvár celé telo, 21 produktov pre koncových zákazníkov.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť budú schopní ho naďalej udržiavať. 

Ako všetci vieme, naše gény určujú, ako vyzeráme a ako má naša pokožka starnúť.

Ale to nie je celý príbeh...

Epigenetika je veda o génoch, ktoré riadia naše bunky. 

Spoločnosť HydroPeptide urobila revolúciu v starostlivosti o pokožku, a to objavom – využitím sily peptidov ako signálnych molekúl na bunkovej úrovni. Patentované peptidy, ktoré sú súčasťou produktov HydroPeptide stimulujú gény, DNA, aby začali bunky v pokožke fungovať tak ako v mladosti. Vďaka peptidom a stimulácii bunky odďaľujeme starnutie. Pôsobenim patentovaných peptidov dochádza k reštartu vlastnej bunky. Prípravky Hydropeptide pre profesionálnu starostlivosť v salónoch ako aj prípravky na domáce ošetrenie obsahujú viac ako 60 peptidov. Sú bohaté na antioxidanty, rastlinné kmeňové bunky, rastové faktory, kyselinu hyalorónovú a dalšie účinné výťažky. Táto výnimočná koncepcia s Epigenetikou osloví aj tých nanjnáročnejších zákazníkov. Produkty Hydropeptide majú vedúce postavenie v anti-age medicíne. Táto značka získala v posledných rokoch niekoľko prestížnych ocenení v Európe,v Azii a USA.