NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

OXYGENEO
Hydratačné ošetrenie

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
MAXIMÁLNE OKYSLIČENIE A VÝŽIVA PLETI 
 


 

OxyGeneo ™ je inovatívna technológia exfoliácie pleti (odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože), zvýšenie úrovne okysličenia pleti a infúzia účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Súčasne exfoliácia spolu s okysličením pleti optimalizuje vstrebávanie výživných látok obsiahnutých v gélových oxy-sérach alebo následne v iných aplikovaných sérach. Gélové séra sú aktivované šumivými kapsulami CapsuGen, ktoré vytvárajú v géle vysokú koncentráciu mikrobubliniek CO2 plynu, vďaka ktorým v pleti vzniká tzv. Bohrov efekt spojený s jej silným okyslyčením. Súčasťou zákroku je aj šetrná mikrodermabrázia.

Významná hydratácia a výživa pleti, redukcia jemných liniek a vrások, pigmentových škvŕn, zmenšenie veľkosti pórov a zjednotenie celkového vzhľadu pleti.


To všetko bezbolestne a rýchlo, s bezprostrednými výsledkami.

Ošetrenie odporúčame pre:
- hydratáciu pokožky
- zjednotenie celkového vzhľadu pleti
- výživu pleti
- redukciu jemných liniek a vrások
 

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé účinné séra sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.

Postup ošetrenia:
 najprv pleť povrchovo odlíčíme, zbavíme ju nečistôt a dočistíme tonikom. Následne aplikujeme na tvár špeciálny gél s aktívnymi látkami, začneme so zapracovavaním gélu na tvári pomocou hlavice prístroja Oxygeneo s okysličujúcou kapsulou. Na koniec použijeme masku INNEA a záverečný krém. 

Ošetruje sa tvár, krk a dekolt plus chrbty rúk.