PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

MEZOPEEL
PEELING+MEZOTERAPIA
MD:Peel + MD:Ceuticals
Pre obnovu a hydratáciu

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
99,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
MEZOPPEL -PEELING A MEZOTERAPIA

DOKONALÁ KOMBINÁCIA PRE OMLADENIE PLETI

MD:PEEL + MD:CEUTICALS HYAL REVITALIZING

 
PRE STARNUCU PLEŤ S DEHYDRATÁCIOU A VRÁSKAMI

ANGLICKO
 


POPIS OŠETRENIA
Mezopeel pre hydratáciu suchej pokožky - je revolučné ošetrenie pleti, pri ktorom pôsobíme komplexne a biologicky proti starnutiu pokožky a jeho príčinám. Zároveň hydratujeme suchú pokožku.
 
Princípom metódy je nielen aplikácia anti-aging hydratačného peelingu MD:Peel alebo peelingu Biomatrix ale i následné bezbolestné injekčné ošetrenie povrchovej vrstvy pleti s unikátnym revitalizačným roztokom MD:Complex Hyal s nabitými vitamínami, antioxidantmi, minerálmi a kyselinou hyalurónovou.

Minimálne množstvo MD:Complex komplexu sa aplikuje pozdĺž vrások na tvári, krku, dekolte a chrbáte rúk. Toto preventívne a liečebné ošetrenie je prispôsobené všetkým typom pokožky.
 

KEDY ODPORÚČAME MESOPEEL?
Metóda je ideálna v prípade straty pružnosti pokožky, prípadne pri jej dehydratácií, ochabnutia, stráte hustoty, jasu, tónu a u pokožky vystavenej nadmernému slnečnému žiareniu. Je vhodné aj v prípade, že máte záujem o menej invazívne ošetrenie, ktoré vás nevyradí zo spoločenského a pracovného života.
 

MESOPEEL JE LEKÁRSKE OŠETRENIE URČENÉ K OŠETRENIU TVÁRE,
KRKU, DEKOLTU, RÚK, RAMIEN, STEHIEN A BRUCHA.

 
Vek, slnečné žiarenie, stres, nesprávna výživa, hormonálne zmeny a nikotinizmus - to je iba časť faktorou, ktoré vplývajú na starnutie našej pokožky. V priebehu starnutia sa pokožka stenšuje: množstvo kyseliny hyalurónovej obsiahnutej v kožnej vrstve klesá priemerne o 6% každých 10 rokov.
 
Spoločne so stenšovaním sa znižje aj pevnosť a hydratačná kapacita. Dochádza k zmene elastických vlastností elastinových a kolagénnych vlákien a reštrukturalizácií proteinov kožnej vrstvy. Tieto zmeny vedúce k zmene poddajnosti a kožnej elasticite spôsobujú znik vrások.
 

MD:PEEL + MD:COMPLEX
anglickej spoločnosti je rada injekčnej anti-aging mezoterapie, jej produkty sú zložené z kyseliny hyalurónovej a ďalších výživných a aktívnych ingrediencií a peptidov.

MD:Complex revitalizuje, hydratuje a obnovuje pokožku so stratou jasu, tónu, pružnosti a pevnosti. Kyselina hyalurónová obsiahnutá v revitalizujúcich prostriedkoch nahradzuje stratu prírodnej endogénnej kyseliny hyalurónovej a obnovuje kožnú vrstvu.
Sama je schopná zachytiť až 30krát viac vody, ak je jej vlastný objem. To má tiež vynikajúci vplyv na kožné korekcie prostredníctvom bunečného množenia a regulácie kožnej mikrocirkulácie.

Kombináciou mezoterapeutického ošetrenia spolu s chemickým peelingom pôsobíme komplexne a biologicky proti starnutiu pleti. 
Antioxidačná aktivita a revitalizačné vlastnosti oboch prípravkov zabezpečujú výraznú hydratáciu kože, redukciu vrások a vyrovnanie farby pokožky. 


CHEMICKÝ PEELING MD:PEEL 
dodáva pleti výrazné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje príznaky starnutia, dodáva jej zdravý lesk a zlepšuje textúru.Vďaka chemickému peelingu sa na pokožke eliminujú rozšírené póry či akné, redukujú vrásky a pigmentové škvrny. 


MD:COMPLEX HYAL REVITALIZING CxNCT
Kombinuje vlastnosti kaseliny hyalurónovej s použitím esenciálnych mikroživín, aminokyselín, vitamínov, koenzýmov, minerálov a nukleových kyselín, ktoré revitalizujú a hlboko zvlhčujú unavené a matné pokožky so slabým žiarením, svietivosťou, tónom a elasticitou.
Obnovuje mladistvý vzhľad pleti a odhaľuje žiarivú a hladkú pleť.

Hlboko hydratuje a revitalizuje pokožku, navracia jej mladistvý žiarivý vzhľad. Zvyšuje aktivitu buniek, mitochondrií a medzibunečnej výmeny, napomáha obnoveniu a zamedzuje stárnutiu kože. Chráni ju pred agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia.

APLIKÁCIA - INDIKÁCIA PRI:
- Ľahké a stredne ťažké chrono a fotostárnutie pokožky
- Príprava k prístrojovému omladeniu a peelingu
- Rrekonvalenscencia po nich

POSTUP OŠETRENIA:
- Pokožku odlíčime, očistíme od nečistôt.
- Aplikujeme peeling MD:PEEL podľa typu a požadovaného cielu, ktorý chceme dosiahnuť. 
Peeling sa nechá pár minút pôsobiť podľa typu pokožky.

- Následne peeling neutralizujeme.
- Pomocou ultrazvuku alebo mikroneedlingom aplikujeme vitamínový
a peptidový koktail MD:Complexpodľa typu pleti.
- Na záver ošetrenia aplikujeme francúzsku Innea masku z biocelulózy plnú výživy,
hydratácie a na záver aplikujeme špeciálny krém doporučený po peelingoch s obsahom lipidov.  


DOPORUČENIE
Po každom intenzívnom peelingu je dôležité, aby klientka aspoň po dobu 1 mesiaca použivala LIPIDOVÝ KRÉM. Vďaka lipidovému krému dochádza k regenerácii a vytvoreniu ochrannej bariéry pre pleť, čím zabraňujeme ďalšiemu vysúšaniu pleti a možnosti vzniku pigmentových škvŕn a akné. Doporučujeme lipidové krémy BIORELIFT alebo BIOREHYDRA od talianskej spoločnosti alebo lipidový krém LAMELLAR CREAM.

Pre omladenie pokožky zvnútra a lepší efekt pôsobenia doporučujeme na vnútorné použitie užívať inovatívny švajčiarsky kolagénový JALUPRO DRINK,  ktorý obsahuje patentovanú zmes aminokyselín pre tvorbu špecialného kolagénu typu II - konkrétne kolagénu pre pokožku, vlasy, nechty a vnútornú výživu. Viac info o JALUPRO DRINK nájdete na našom E-shope Medicals-Cosmetics.com