PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

MEZOTERAPIA
MD:COMPLEX HYAL REVITAL
Hydratácia pleti
Výživa a rozjasnenie

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
90,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
MEZOTERAPIA  MD:COMPLEX

NCT HYAL REVITALIZING

HYDRATÁCIA, VÝŽIVA A OMLADENIE PLETI
 
INTENZÍVNY ANTI AGE  A  ANTIOXIDAČNÝ ÚČINOK 

ANGLICKO
 

OŠETRENIE MD:COMPLEX HYAL
Mezoterapia patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky, významne zlepšujúce kvalitu pokožky. Cieľom je dopraviť akívne látky ako kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do pokožky a zaistiť tak okamžitú hydratáciu a riešiť problémy pleti..

Pomocou mezoterapie dokážeme v pokožke stimulovať prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá sa vekom spomaľuje. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia signál, že pokožka bola poranená a spustia proces hojenia. Cez ranky, ktoré sme počas zákroku spôsobili sa použité sérum dokáže penetrovať hlbšie, a tým pádom je aj omnoho účinnejšie. Pri topickej aplikácií séra sa množstvo aktívnych látok stráca práve transferom do hlbších vrstiev pokožky. Po mezoterapii získate z rovnakého séra omnoho väčší efekt, nakoľko ranky uľahčujú prienik, a vy máte vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok v pokožke. 

Mezoterapia je základným estetickým ošetrením pleti, ide o nevyhnutnú vitamínovú bombu, ktorú potrebuje každá pleť. Pri mezoterapii je doležité, aký produkt aplikujete.  Na trhu je veľa produktov, u nás však dostanete to najlepšie.  nie je to len koktajl, je to koncentrát výživných látok aj s peptidmi !  Možete si vybrať podľa druhu pleti z 9 koncentrátov anglického výrobcu.


VLASTNOSTI
Spomaluje proces starnutia pleti a ponúka rýchle vylepšenie vzhľadu pleti.
Zmierňuje vrásky, jemné vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie. 


MD: COMPLEX ANTI AGE INTENSIVE  
Podporuje globálne pôsobenie na rôznych úrovniach s cieľom spomaliť proces starnutia pokožky a ponúka najlepšie zlepšenie vzhľadu pokožky. Spája kombináciu antiagových, antioxidačných, spevňujúcich a ochranných zložiek, ktoré pomáhajú obnoviť hydratáciu a vitalitu pokožky, čo vedie k žiarivejšej, pružnejšej pokožke. Zmierňuje vrásky, jemné vrásky, poškodenie slnkom a predčasné starnutie. Ako starneme, výmena buniek sa drasticky spomaľuje. Starnutím sa stráca schopnosť zadržiavať vodu v pokožke, čo vedie k výskytu sucha, dehydratácie, mdlosti, nedostatku elasticity a vrásčenej pleti. Okrem toho sa starnutím znižuje aktivita fibroblastov pri produkcii kolagénu a elastínu, základných zložiek spojivového tkaniva, ktoré podporujú pokožku. Derma zoslabuje, oslabuje a stráca viskoelastické vlastnosti, stáva sa prehĺbenou, laxnou a krehkou. Pôsobenie voľných radikálov spôsobuje poškodenie kožných buniek, ktoré podporuje predčasné starnutie. Vrásky sa objavujú pri strate kolagénu a opakovaných výrazoch tváre.
 
HYDRATÁCIA A ROZJASNENIE
Komplexný hydratačný a revitalizačný koktail MD:COMPLEX NCT-Hyal Revitalizing je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie zaisťuje hlbokú hydratáciu kože, stimuluje fyziologické obnovenie a aktivitu buniek, zvyšuje pružnost a elesticitu kože a má antioxidačný účinok. 
 
INDIKÁCIA
Dehydrovaná pleť
Unavená a mdlá pleť
Suchá pokožka alebo len potrebujete pleť zrevitalizovať a vrátiť jej žiarivý vzhľad. 

 
Koncentrát MD:COMPLEX NCT-Hyal Revitalizing obsahuje vysokú koncentráciu látok s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: kyselina hyalurónova, multivitamínový revitalizačný komplex, koenzýmy, minerály, nukleové kyseliny a antioxidanty. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré dodá Vašej pleti potrebný revitalizačný účinok. 

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.


 


7 PREDNOSTÍ MD:COMPLEX

Patentovaná britská technológia genx -   peptidy s kyselinou hyalúronovou
Vysoká koncentrácia peptidu s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek
Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré umožňuje získať
Ojedinelé multifunkčné produkty
Používané odborníkmi  viac ako v 50 krajinách sveta
Špeciálny spôsob sterilizácii,  ktorý zachováva maximálnu aktivitu látok
Špeciálny spôsob sterilizácii , ktorý zachováva uvedenú koncentráciu zložiek prípravku
Vysoká kvalita surovín, Vysoká kvalita očistenie kyseliny hyalurónovej
Najnovšia generácia mezoterapii s peptidmi
Koncentrát, nielen koktajl
 

PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veĺa  liečebných programov podĺa typu plrti a pre celkové  omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinnych látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu.Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! MD:Comlex je iný! MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi a s ním prichádzaaj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!
 
Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje stárnutie.DOPORUČENIE
Pre omladenie pokožky zvnútra a lepší efekt pôsobenia doporučujeme na vnútorné použitie užívať inovatívny švajčiarsky kolagénový JALUPRO DRINK,  ktorý obsahuje patentovanú zmes aminokyselín pre tvorbu špecialného kolagénu typu II - konkrétne kolagénu pre pokožku, vlasy, nechty a vnútornú výživu. Viac info o JALUPRO DRINK nájdete na našom E-shope Medicals-Cosmetics.com  


 
VIDEO APLIKÁCIE MEZOTHERAPY MD:COMPLEX