MEZOTHERAPY
MD:Complex NCT-Hyal revitalizing

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
ROZJASNENIE PLETI S VITAMÍNMI A PEPTIDMI

Komplexný hydratačný a revitalizačný koktail MD:COMPLEX NCT-Hyal Revitalizing je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie zaisťuje hlbokú hydratáciu kože, stimuluje fyziologické obnovenie a aktivitu buniek, zvyšuje pružnost a elesticitu kože a má antioxidačný účinok. 

Ošetrenie odporúčame pre: 
- dehydrovanú pleť
- unavenú a mdlú pleť
- suchú pokožku
- alebo len potrebujete pleť zrevitalizovať a vrátiť jej žiarivý vzhľad. 

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.Koncentrát MD:COMPLEX NCT-Hyal Revitalizing obsahuje vysokú koncentráciu peptidov s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: kyselina hyalurónova, multivitamínový revitalizačný komplex, koenzýmy, minerály, nukleové kyseliny a antioxidanty. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré dodá Vašej pleti potrebný revitalizačný účinok. 

Prístroj Dermapen je vybavený mikroihličkami, ktoré prepichujú kožu vysokou rýchlosťou v ošetrovanej oblasti vo vertikálnom smere. Pri procese hojenia sa spúšta mikrotraumat a nová syntéza kolagénu. Okrem stimulácie tvorby kolagénu ihličky tiež vytvarajú kanáliky, ktorými sa účinné látky zavádzajú do kože oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Tým pádom má frakčné mikroihličkovanie dvojaký účinok.