PRÍJMEME LEKÁRA ESTETICKEJ MEDICÍNY  0948404048  AKCIA MESIACA JÚL. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLETI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- HYDRAFACIAL-HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI 60.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-
NIŤOVÝ LIFTING - 20% ZO SUMY OŠETRENIA 

KOLAGÉN BOOSTER
JALUPRO HMW
Injekčný kolagén pre pevnosť a elasticitu pleti. Hĺbková hydratácia s vysokomolekulárnou kyselinou hyalúronovou.

Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
220,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
COLLAGEN BOOSTER - JALUPRO HMW

VYSOKOMOLEKULÁRNA KYSELINA HYALÚRONOVÁ

+ INJEKČNÝ PATENTOVANÝ ŠVAJČIARSKÝ
KOLAGÉN NEŽIVOČÍŠNÉHO POVODU


PODPORA TVORBY KOLAGÉNU, PROTI OCHABOVANII PLETI


+ HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA 

+ CELKOVÉ OMLADENIE POKOŽKY

+ PREVENCIA STARNUTIA A OCHABNUTIA POKOŽKY 

 
POPIS OŠETRENIA
Omladnite prirodzene, dodajte Vašej pleti potrebný kolagén, aby časom nezostarla a aby Vaša pleť neochabovala. Švajčiarsky patentovaný Collagén Booster Jalupro je jediný produkt v estetickej medicíne pre subdermálnu podporu tvorby kolagénu a pre jej hlbkovú injekčnú aplikáciu. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín špecialnymi len pre podporu tvorby kolagénu v pleti a proti jej ochabovaniu. Ide o hĺbkové ošetrenie, nielen o vylepšenie povrchovej vrstvy pokožky. Výhodou ošetrenia Jalupro HMW je že zároveň poskytuje hĺbkovú hydratáciu bez zmeny črt tváre a nežiadúcej tvorby objemu, ktorý nie je vždy u klientky žiadaný a vhodný.

Ošetrením vpravujeme do pleti LKMW vysokomolekulárnu kyselinu hyalúronovú a aminokyseliny, základné stavebné prvky pre tvorbu kolagenových vlákien.
Je jediným hĺbkovým injekčným ošetrením  proti ochabovaniu pleti a biorevitalizáciu pleti. Je základom skutočného omladenia a taktiež nevyhnutným doplnujúcim ošetrením pri ďalších estetických procedúrach.  (niťový lifting, skinbooster, peeling)
 

Jalupro ošetrenie funguje ako epidermálny biorevitalizátor a collagenbooster na zlepšenie pleti, rozjasnenie pokožky a zníženie výskytu vrások na tvári. Je to jedinečné, rýchlo pôsobiace ošetrenie so silnýme účinnými patentovanými látkami, ktoré podporujú omladenie, jas a obnovu pleti. Ošetrenie má schopnosť účinne vypĺňať vrásky a hydratovať pokožku. Vďaka patentovaným aminokyselinám Lyzín, Prolín, Glycín sa vytvárajú kolagénové vlákna pre pevnosť a elasticitu pleti. Zabráňujeme tak ochabnovaniu pokožky a nežiadúcim previsom na pokožke.
 
Ošetrenie Jalupro je skvelou voľbou pre jednotlivcov, ktorí túžia po prirodzenejšom vzhľade a nie sú pripravení na zmeny vo výzore ako pri hydratačných výplniach a konturingu tváre.
 
Jalupro pomáha vytvárať kolagén a hydratovať pokožku pomocou prispôsobenej kombinácie špeciálnych aminokyselín, ktoré vyživujú spojivové tkanivá pod epidermou. Ošetrenie Jalupro vám môže pomôcť dosiahnuť zdravšiu a jemnú pleť obnovením elastickej štruktúry pokožky. Je geniálnym ošetrením a prináša dokonalú prevenciu proti starnutiu.
 

APLIKÁCIA
Keďže liečba Jaluprom je injekčná, pred aplikáciou sa nanáša anestetický krém. Počas aplikácii môžete pociťovať určitú bolesť vzhľadom na vpichy injekciou. Tie sú však tlmené anestetickým krémom.
Pomocou sofistikovaných ihiel a lokálnej anestézie náš špecialista zabezpečí, aby bol váš zákrok čo najmenej bolestivý.
 
V závislosti od miesta a stupňa terapie môže celý postup trvať od 30 do 60 minút.
Pre optimálne výsledky omladenia, rozjasnenia a dokonalú prevenciu proti starnutiu odporúčame 2-4 ošetrenia v intervale 2 týždne. Ošetrenie môže byť kombinované aj s inými estetickými procedúrami v balíku starostlivosti o pleť na mieru.
 
Už po niekoľkých dňoch od prvého ošetrenia si všimnete, že vaša pokožka vyzerá mladšie a hladšie. Na to, aby bola vaša terapia účinná, sú potrebné následné sedenia, ako ich odporúča lekár podľa stavu Vašej pokožky. Podľa protokolu môžete absolvovať až 4 sedenia s intervalom 2 týždne.APLIKÁCIA VITAL INJECTOROM
 


ÚČINOK OŠETRENIA
Podpora tvorby vlastného kolagénu pre pevnosť pleti a proti jej ochabovaniu. 
Biorevitalizácia pokožky s patentovaným boostrom aminkyselín a kyselinou hylaurónovou.
Vylepšenie foto stárnutia. (ochrana pred vznikom pigmentácii)
Hydratácia pleti s kyselinou hylaurónovou.

 

ČO JE JALUPRO HMW? 
Je druhý dermálny bio-revitalizátor z radu Jalupro. Je to sterilný reabsorbovateľný injekčný roztok, ktorý obsahuje aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú. HMW znamená vysokú molekulovú hmotnosť. Kyselinou hyaluronovou tak nevytvárame objem, avšak ideálne hydratujeme a biorevitalizujeme pleť.
JALUPRO je indikovaný ako CollagenBooster a Bio-revitalizáciu starnucej pokožky, aj ako prevencia pred starnutím. 


KDE MOŽEME APLIKOVAŤ JALUPRO OŠETRENIE?
Všade tam, kde chcete pokožku omladiť.
Podobne ako jeho "kolega" Jalupro, môže byť použitý na tvár, krk, dekolt, podpažie, ruky, vnútorné stehná, oblasť brucha a kolená.


APLIKAČNÉ TECHNIKY - IHLOU
 
 
 
PREČO BY SME MALI FIBROPLASTY KŔMIŤ S AMINOKYSELINAMI? 
Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej pokožke sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty tvoria kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú zlepšenie tónu pleti a elasticitu. Aktivita fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia a iných dôvodov, ako sú stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku. Preto pokožka starne, strácaelasticitu, tón, pružnosť, jas, objem, ktorý vedie k tvorbe vrások a prevysov.

Aminokyseliny obsiahnuté v Jalupro dodávajú pleti základné stavebné tehly pre produkciu kolagénu.
Základné stavebné jednotky pre tvorbu kolagénového vlákna  - Glycín, L-prolín, L-lyzín sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Čím sú lepšie fibroblasty napájané aminokyselinami, tým viac sú životne aktívne. Preto sa elasticita a kvalita pokožky výrazne zlepšuje.

Špeciálna kyselina hyalúronová 1200-3000 kDa hydratuje Vašu pleť bez efektu zväčšenia a chráni pred dehydratáciou.


ČO MOŽEM OČAKÁVAŤ PO OŠETRENÍ?
Tvorba nového kolagénu je proces, ktorý trvá 3-6 týždňov. Efekt ošetrenia nastupuje postupne. Tak ako starneme viac rokov, strácame kolagén a elasticitu, nemôžeme očakávať, že sa nám zrazu zo dňa na deň vráti. Výsledný efekt preto nebvidíme na druhý deň, ale po niekoľkých týždńoch. Ošetrenie CollagenBooster Jalupro je ošetrením, ktoré navracia pleti hustotu, pevnosť a elasticitu. Výsledky liečby liekom JALUPRO HMW rastú v priebehu času a trvajú až 6 mesiacov. Vaša pleť sa Vám v staršiom veku odvďačí, pretože vie, že ste ju správne kŕmili kolagénom.

APLIKÁCIA JALUPRO HMW
Zákrok  nie je bolestivý, pred zákrokom sa aplikuje anestetický krém.
Aplikuje sa Aqua Injectorom alebo ručne ihlou - mikropapulami, lineárne, tvar ventilátorov, mriežkové tvary, zmiešané injekčné techniky. Po injekcii, , pokračujeme v ľahkej masáži, aby sme modelovali liečenú zónu.
Aplikujeme cca 2,5 ml./1 lokalita.
Na záver ošetrenia je potrebne upokojiť pleť sterilnou francúzskou biocelulóznou maskou Innea, ktorá nielen upokojí, ale aj dodá ďalšie výživné látky podľa typu pleti. Maska Innea z kokosového vlákna zachováva vysoké účinky obsiahnutých látok a ideálne sa prispôsobí pleti.
 

APLIKAČNÉ TECHNIKY - KANYLOU
 

Professional Derma is a Swiss biotechnology company focused on development of innovative medical devices to treat different pathologies. We are especially involved in aesthetic medicine, orthopedics and ofthalmology.