AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

COLLAGEN BOOSTER
JALUPRO HMW

Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
159,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

JALUPRO

Colagén boosting - jediný produkt na trhu pre hydratáciu ale aj pre podporu tvorby kolagénu, pre injekčnú aplikáciu. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu, proti ochabovaniu pleti. Pre zdravú pevnú pleť.
 


 


 
Professional Derma is a Swiss biotechnology company focused on development of innovative medical devices to treat different pathologies. We are especially involved in aesthetic medicine, orthopedics and ofthalmology.
.

- BIOREVITALIZÁCIA POKOŽKY S PATENTOVANÝM BOOSTROM AMINOKYSELÍN A KYSELINOU HYALURÓNOVOU

- VYLEPŠENIE FOTO STÁRNUTIA   
(OCHRANA PRED VZNIKOM PIGMENTÁCII)

- HYDRATÁCIA PLETI S KYSELINOU HYALURONOVOU

- PODPORA TVORBY VLASTNÉHO KOLAGÉNU
PRE PEVNOSŤ PLETI A PROTI JEJ OCHABOVANIU

 
ČO JE JALUPRO HMW?   JALUPRO HMW (info tu)

Je druhý dermálny bio-revitalizátor z radu Jalupro. Je to sterilný reabsorbovateľný injekčný roztok, ktorý obsahuje aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú. HMW znamená vysokú molekulovú hmotnosť.

INDIKÁCIE A LIEČBA S JALUPRO HMW
JALUPRO je indikovaný na bio-revitalizáciu suchej a dehydratovanej pokožky a pokožky, ktorá má výrazné s jazvy, poškodenia a hlboké vrásky.

JALURPO HMW SA POUŽÍVA 
Na obnovu a opravu pokožky vážne poškodenej fotografickým starnutím.
Ako pomocná látka pri fyzikálnych alebo chemických ošetreniach, ako je peeling, laserová terapia, dermabrázia, rádiofrekvencia, dermálne plnidlo, botulínový toxín atď.

JALUPRO HMW
Ppodobne ako jeho "kolega" Jalupro, môže byť použitý na tvár, krk, dekolát, podpaží, ruky, vnútorné stehná, oblasť brucha a kolena.
 
PREČO BY SME MALI FIBROPLASTY KŔMIŤ S AMINOKYSELINAMI ? 
Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej pokožke sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty tvoria kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú zlepšenie tónu pleti a elasticitu. Aktivita fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia a iných dôvodov, ako sú stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku. Preto pokožka starne, stráca tón, pružnosť, jas, objem, ktorý vedie k tvorbe vrások a prevysov. Fibroblasty produkujú kolagén pomocou nutričnej podpory: Aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-lyzín), ktoré sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Čím sú lepšie fibroblasty napájané aminokyselinami, tým viac sú životne aktívne. Preto sa kvalita pokožky výrazne zlepšuje.
Výsledky liečby liekom JALUPRO HMW sú rýchle a ich účinnosť rastie v priebehu času a trvá až 6 mesiacov.

JALUPRO HMW 
Je dobre tolerovaný. Ak chcete vyživiť, spevniť a chrániť pokožku, odporúča sa pravidelne absolvovať priebeh bio-revitalizácie s JALUPROM HMW.
 
APLIKÁCIA JALUPRO HMW
Môžu sa použiť mikropapuly, lineárne, tvar ventilátorov, mriežkové tvary, zmiešané injekčné techniky.
Ak chcete znížiť pocit pálenia po injekcii, použite lokálne anestetikum. Medicals Cosmetics predáva  najefektívnejšie topické anestetiká s 100% lidocaínu.
Po injekcii, ak je to potrebné, pokračujte v ľahkej masáži, aby ste modelovali liečenú zónu.
 
Množstvo aplikovanej látky - 2,5 ml.

OŠETRENIE S APLIKÁCIOU AMINOKYSELINOVÉHO BOOSTRU PRE TVORBU KOLAGENU A SPAVNENIE PLETI S PRÍSTROJOM AQUA INJECTOR III PRE INJEKČNÚ APLIKÁCIU 3 GENERÁCIE APLIKÁCIA AQUA INJECTORAPLIKÁCIA IHLOU
APLIKÁCIA KANULOV