AKCIA SEPTEMBER ESTETIKA - VÝPLNE LEN ZA 159 €, AQUASHINE LEN ZA 149 €  KOZMETIKA - BIOREPEEEL + MEZOTERAPIA LEN ZA 119 €  AKCIA - ZĽAVY NA ZNAČKOVÉ SLNEČNÉ OKULIARE  VYŠETRENIE ZRAKU V OČNEJ AMBULANCII - OBJEDNANIE ONLINE  - VYŠETRENIA HRADENÉ POISŤOVŇOU, NA VYŠETRENIE SI PRINESTE VAŠE AKTUÁLNE OKULIARE, 2 DNI PRED VYŠETRENÍM NENOSTE KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY WORKSHOP & ŚKOLENIE S MEDZINÁRODNÝM ŠKOLITEĽOM A LEKÁROM ESTETICKEJ MEDICÍNY - DR. ALAN TIGIEV -  8. a 9. OKTÓBRA 2022

KOLAGÉN BOOSTER
JALUPRO CLASIC
Injekčný kolagén

Pôvodná cena
160,00 €
Akciová cena
149,00 €
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 60 min.
Kúpiť On-line rezervácia

COLLAGEN BOOSTER JALUPRO 

Injekčný kolagén


 


POPIS OŠETRENIA
Colagén Booster je jediný produkt v estetickej medicíne pre subdermálnu podporu tvorby kolagénu, pre hlbkovú injekčnú aplikáciu. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu, proti ochabovaniu pleti.

Ošetrením vpravujeme do pleti aminokyseliny, základné stavebné prvky pre tvorbu kolagenových vlákien.
Je jediným hĺbkovým injekčným ošetrením  proti ochabovaniu pleti a biorevitalizáciu pleti. Je základom skutočného omladenia a taktiež nevyhnutným doplnujúcim ošetrením pri ďalších estetických procedúrach.  (niťový lifting, skinbooster, peeling)

 
ÚČINOK OŠETRENIA
Podpora tvorby vlastného kolagénu pre pevnosť pleti a proti jej ochabovaniu. 
Biorevitalizácia pokožky s patentovaným boostrom aminkyselín a kyselinou hylaurónovou.
Vylepšenie foto stárnutia. (ochrana pred vznikom pigmentácii)
Hydratácia pleti s kyselinou hylaurónovou.

 
ČO JE JALUPRO HMW? (INFO TU)
Je druhý dermálny bio-revitalizátor z radu Jalupro. Je to sterilný reabsorbovateľný injekčný roztok, ktorý obsahuje aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú. HMW znamená vysokú molekulovú hmotnosť. Kyselinou hyaluronovou tak nevytvárame objem, avšak ideálne hydratujeme a biorevitalizujeme pleť.
JALUPRO je indikovaný ako CollagenBooster a Bio-revitalizáciu starnucej pokožky, aj ako prevencia pred starnutím. 


KDE MOŽEME APLIKOVAŤ JALUPRO OŠETRENIE?
Všade tam, kde chcete pokožku omladiť.
Podobne ako jeho "kolega" Jalupro, môže byť použitý na tvár, krk, dekolt, podpažie, ruky, vnútorné stehná, oblasť brucha a kolená.


 
PREČO BY SME MALI FIBROPLASTY KŔMIŤ S AMINOKYSELINAMI? 
Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej pokožke sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty tvoria kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú zlepšenie tónu pleti a elasticitu. Aktivita fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia a iných dôvodov, ako sú stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku. Preto pokožka starne, strácaelasticitu, tón, pružnosť, jas, objem, ktorý vedie k tvorbe vrások a prevysov.

Aminokyseliny obsiahnuté v Jalupro dodávajú pleti základné stavebné tehly pre produkciu kolagénu.
Základné stavebné jednotky pre tvorbu kolagénového vlákna  - Glycín, L-prolín, L-lyzín sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Čím sú lepšie fibroblasty napájané aminokyselinami, tým viac sú životne aktívne. Preto sa elasticita a kvalita pokožky výrazne zlepšuje.

Špeciálna kyselina hyalúronová 1200-3000 kDa hydratuje Vašu pleť bez efektu zväčšenia a chráni pred dehydratáciou.


ČO MOŽEM OČAKÁVAŤ PO OŠETRENÍ?
Tvorba nového kolagénu je proces, ktorý trvá 3-6 týždňov. Efekt ošetrenia nastupuje postupne. Tak ako starneme viac rokov, strácame kolagén a elasticitu, nemôžeme očakávať, že sa nám zrazu zo dňa na deň vráti. Výsledný efekt preto nebvidíme na druhý deň, ale po niekoľkých týždńoch. Ošetrenie CollagenBooster Jalupro je ošetrením, ktoré navracia pleti hustotu, pevnosť a elasticitu. Výsledky liečby liekom JALUPRO HMW rastú v priebehu času a trvajú až 6 mesiacov. Vaša pleť sa Vám v staršiom veku odvďačí, pretože vie, že ste ju správne kŕmili kolagénom.

APLIKÁCIA JALUPRO HMW
Zákrok  nie je bolestivý, pred zákrokom sa aplikuje anestetický krém.
Aplikuje sa Aqua Injectorom alebo ručne ihlou - mikropapulami, lineárne, tvar ventilátorov, mriežkové tvary, zmiešané injekčné techniky. Po injekcii, , pokračujeme v ľahkej masáži, aby sme modelovali liečenú zónu.
Aplikujeme cca 2,5 ml./1 lokalita.
Na záver ošetrenia je potrebne upokojiť pleť sterilnou francúzskou biocelulóznou maskou Innea, ktorá nielen upokojí, ale aj dodá ďalšie výživné látky podľa typu pleti. Maska Innea z kokosového vlákna zachováva vysoké účinky obsiahnutých látok a ideálne sa prispôsobí pleti.


 
 
APLIKÁCIA IHLOU


 

APLIKÁCIA KANYLOU

Professional Derma is a Swiss biotechnology company focused on development of innovative medical devices to treat different pathologies. We are especially involved in aesthetic medicine, orthopedics and ofthalmology.
.