AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - 20 % BOTOX, COLLAGENBOOSTER JALUPRO, PLAZMATHERAPY MEAPLASMA PRGF,  BIOREVITALIZÁCIA INNEA, AQUASHINE BTX   -20% KOZMETICKÉ OŠETRENIE S INOVATÍVNOU SVETOVOU KOZMETIKOU SOSKIN PARIS , HYDROPEPTIDE    - 20%  REVOLUČNÁ NOVINKA BIOREPEELCL3, PEELING A BIOREVITALIZÁCIA BEZ IHIEL        AKCIA V MS OPTIK  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE

Intenzívne peptidové ošetrenie
HYDROPEPTIDE

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
59,00 €
Kúpiť
HYDROPEPTIDE využitím unikátnych kombinácií peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných vonných látok dosahuje dokonalú kombináciu vedy a estetiky. HydroPetide je lídrom v oblasti peptidových technológií. Schopnosť peptidov zlepšiť stav pokožky bez nežiadúcich účinkov ju odlišuje od iných účinných látok. 
Produkty HydroPeptide neobsahujú parabény, ftaláty, sírany. 
Svojou jedinečnou víziou starostlivosti o pleť HydroPeptide vyhovuje aj tým najnáročnějším klientom a prináša im bezchybné výsledky. Obnovenie buniek sa rapídne zrýchľuje kvôli stimulacií pokožky po exfoliačnom ošetrení. Pokožka
sa stáva sviežejšia, hladšia, vyrovnanejšia a dobre reaguje na ďalšiu liečbu. 
Toto ošetrenie vyrovnáva mastnotu a redukuje kožné vady. Extrahujte nečistoty pomocou hojivých a očisťujúcich peptidov, rastlinných a hydratačných zložiek.

Ošetrenie odporúčame pre: 
- normalizáciu stavu pokožky
- čistenie a zmatnenie pleti
- zjednotenie farby tváre

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Kozmetika HYDROPEPTIDE počas ošetrenia je individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržiavanie želaných výsledkov navrhujeme pokračovať aj domácou starostlivosťou produktov HYDROPEPTIDE.

Postup ošetrenia s HYDROPEPTIDE: Odstránime make-up, pokračujeme v čistení pokožky celej tváre a krku použitím čistiaceho pleťového mlieka. Pre aktívne odstránenie odumretých buniek a zmäkčenie pokožky nanesieme peeling. Zmyjeme. Ľahkými ťahmi štetcom nanesieme masku pre upokojenie a hydratáciu. Necháme pôsobiť. Na koniec jemným vmasírovaním zapracujeme sérum a hydratačný krém. 

Ošetrenie prinesie okamžite viditeľné výsledky, bez nutnosti prerušenia spoločenského života.
Ošetrenie opakovať raz alebo dva krát mesačne.