AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 % PERY A VÝPLŇ VRÁSOK S KYSELINOU HYALÚRONOVOU    KOZMETOLÓGIA  - 20% PRÍSTROJOVÉ ANTI AGE OŠETRENIE OXYGENEO +  A  INTENZÍVNE ANTI AGE PEPTIDOVÉ  KOZMETIKÉ  OŠETRENIE HYDROPEPTIDE     AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Chemický peeling pre hydratáciu MD:Peel

Dĺžka procedúry
30 min.
Cena procedúry
39,00 €
Kúpiť
RÝCHLA  REGENERÁCIA PLETI 

Chemický peeling je často vyhľadávaným ošetrením tváre pre jeho účinnosť a okamžite viditeľný efekt. MD:PEEL s kyselinou salicylovou 14% + kyselinou mliečnou 14% + kyselinou citrónovou 8% dodáva pleti výrazné antioxidačné vlastnosti, odstraňuje príznaky starnutia, dodáva jej zdravý lesk a zlepšuje textúru.
Vďaka chemickému peelingu sa na pokožke eliminujú rozšírené póry či akné, vyrovnáva farba pokožky a zabezpečuje výrazná hydratácia kože. 

Ošetrenie odporúčame pri: 
- akné všetkých typov 
- hyperpigmentácií 
- jazvách
- vráskach(povrchové a stredne hlboké) 

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé séra a peeling počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.

Postup ošetrenia je jednoduchý. Spraví sa povrchové odličenie a očistenie pleti od nečistôt. Aplikuje sa peeling MD:PEEL podľa typu pleti. Peeling sa nechá pár minút pôsobiť. Následne sa kyselina neutralizuje. Na koniec sa použije maska INNEA pre hydratáciu a upokojenie a záverečný hydratačný krém.