AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 % PERY A VÝPLŇ VRÁSOK S KYSELINOU HYALÚRONOVOU    KOZMETOLÓGIA  - 20% PRÍSTROJOVÉ ANTI AGE OŠETRENIE OXYGENEO +  A  INTENZÍVNE ANTI AGE PEPTIDOVÉ  KOZMETIKÉ  OŠETRENIE HYDROPEPTIDE     AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Chemický peeling lift MD:PEEL

Dĺžka procedúry
30 min.
Cena procedúry
39,00 €
Kúpiť
RÝCHLA REGENERÁCIA PLETI 

Chemický peeling je často vyhľadávaným ošetrením tváre pre jeho účinnosť a okamžite viditeľný efekt. MD:PEEL s kyselinou glykolovou 50% vo výsledku už po prvom ošetrení zvyšuje žiarivosť a textúru pleti. Tento chemicky peeling má antioxidačné a regeneračné schopnosti a preto je veľmi účinným omladzujúcim prostredkom, znižuje výskyt vrások a zvyšuje udržiavanie vody v pokožke. 

Ošetrenie odporúčame pri: 
- ochablej, suchej pokožke
- jazvách po akné
- vráskach (povrchové a stredne hlboké) 
- prevencií predčasného starnutia

Vhodné pre zrelší typ pleti. Použité liečivé séra a peeling počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.

Postup ošetrenia je jednoduchý. Spraví sa povrchové odličenie a očistenie pleti od nečistôt. Aplikuje sa peeling MD:PEEL podľa typu pleti. Peeling sa nechá pár minút pôsobiť. Následne sa kyselina neutralizuje. Na koniec sa použije maska INNEA pre hydratáciu a upokojenie a záverečný hydratačný krém.