AKCIA  MSC NA MESIAC SEPTEMBER - 20 % MEZOTERAPIA     AKCIA V OPTIKE - ZĽAVY NA DIOPTRICKÉ A SLNEČNÉ OKULIARE - 20 % AŽ - 50%       PRIDANÉ  NOVÉ TERMÍNY NA REFRAKCIU, MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI      ZMENA ORDINAČNÝCH HODÍN V OČNEJ AMBULANCII  8:00 - 15:00  

Botulotoxín
BOTOX 1 LOKALITA

Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
120,00 €
Kúpiť
Ak Vás trápia vrásky na čele alebo okolo očí, najvhodnejšia a najrýchlejšia pomoc je aplikácia a liečba botulotoxínom. V estetickej medicíne sa botulotoxín aplikuje injekčne vo veľmi nízkych dávkach. Výsledkom je dočasná paralýza svalov zodpovedných za tvorbu vrások.

Vrásky sa postupne stávajú jemnejšie alebo vymiznú úplne a pokožka sa vypína. Vďaka botulotoxínu vieme vyhladiť vertikálne vrásky na čele, medzi obočím aj okolo očí. Botulotoxín pôsobí aj ako prevencia proti vráskam.

Oblasť vodorovných vrások na čele. Vrásky pozdĺž čela.
( použije sa 50 jednotiek Dysport alebo 20 jednotiek Botox)

Oblasť glabely, vrásky medzi obočím.
( použije sa 50 jednotiek Dysport alebo 20 jednotiek Botox)

Vrásky okolo očí.  Najvhodnejšia a najrýchlejšia pomoc je aplikácia a liečba pomocou botulotoxínu. V estetickej medicíne sa botulotoxín aplikuje injekčne vo veľmi nízkych dávkach. Výsledkom aplikácie je dočasná paralýza svalov, ktoré zodpovedajú za tvorbu vrások. Vrásky sa postupne stávajú jemnejšie alebo vymiznú úplne a pokožka sa postupne vypína. 
Cena je za aplikáciu v jednej lokalite, teda oblasť okolo obydvoch očí. ( použije sa 50 jednotiek Dysport alebo 20 jednotiek Botox)


Aplikácia botulotoxínu pôsobí zároveň aj ako prevencia proti tvorbe vrások. Po vpichoch injekčého botulotoxínu nie je potrebná žiadna doba na hojenie.

V prípade ďalšej potreby u ludí , u ktorých je už čiastočná rezistencia na botulotoxín je možné dopichnu't ďalšie množstvo za príplatok. 6.- / 1 jednotka botox  a 2,40 / 1 jednotka Dysport