AKCIA SEPTEMBER ESTETIKA - VÝPLNE LEN ZA 159 €, AQUASHINE LEN ZA 149 €  KOZMETIKA - BIOREPEEEL + MEZOTERAPIA LEN ZA 119 €  AKCIA - ZĽAVY NA ZNAČKOVÉ SLNEČNÉ OKULIARE  VYŠETRENIE ZRAKU V OČNEJ AMBULANCII - OBJEDNANIE ONLINE  - VYŠETRENIA HRADENÉ POISŤOVŇOU, NA VYŠETRENIE SI PRINESTE VAŠE AKTUÁLNE OKULIARE, 2 DNI PRED VYŠETRENÍM NENOSTE KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY WORKSHOP & ŚKOLENIE S MEDZINÁRODNÝM ŠKOLITEĽOM A LEKÁROM ESTETICKEJ MEDICÍNY - DR. ALAN TIGIEV -  8. a 9. OKTÓBRA 2022

BIOREPEELCl3
DVOJFÁZOVÝ PEELING
Biorevitalizácia bez ihiel

Pôvodná cena
80,00 €
Akciová cena
64,00 €
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 30 min.
Kúpiť On-line rezervácia
 
BioRePeelCl3

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING

BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA A PEELING V JEDNOM

PRVÉ HĹBKOVÉ OMLADENIE BEZ INJEKCII

NOVINKA OCENENÁ NA IMCAS 2020 V PARÍŽI 
BIOREPEELCL3

PRE VYTVORENIE KÚZLA STAČÍ DOBRE POTREPAŤ FLAŠTIČKOU.
JE TO VEĽKÝ KÚZELNÍK V OMLADENÍ POKOŽKY A LIFTINGU PLETI..
BIOREPEELCL3 NIE JE LEN PEELING!

 
Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek (pri tvári až TCA 35% a tele TCA 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu.
Pacient nepociťuje žiadny diskomfort.
 
Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.
 
Jedinečný BioRepeelCl3  je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.
Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov.
Dá sa kombinovať s inými ošetreniami vo Vašom salóne. Aplikácia a protokol použitia je jednoduchý. Viac info o produkte u našich školiteliek na Slovensku z International Medical Expert Slovakia.
 
TECHNOLÓGIA, KTORÁ SA STALA SKUTOČNÝM PRIELOMOM!
INOVÁCIA, KTORÁ DOBILA 50 KRAJÍN SVETA V PRIEBEHU 1 ROKA
A ZÍSKALA OCENENIE IMCAS PARÍŽ 2020
  
8 príčin a dôvodov prečo aplikovať revolučný peeling, lifting, biorevitalizáciu a relaxáciu v jednom ošetrení.
Prípravok BIOREPEELCl3 počas jedného roka dobyl viac ako 50 krajín sveta a zaujal viac než 60 000 odborníkov. 
Prípravok BIOREPEELCl3 je schopný riešiť viac problémov pokožky.
Viete si predstaviť peeling, ktorý si môžete urobiť pred dôležitou spoločenskou akciou ?  Nie?? 
Povieme Vám preto o ňom!

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu.
Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti.
Procedúra je rýchla (15 minút) - šetrí čas odborníka
Táto procedúra nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescencii)
Táto procedúra sa výborne kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami

Princíp chemickeho peelingu a olupovania je dobre známy: je to technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách, pričom sa na pokožku aplikuje chemický roztok, ktorý spôsobuje jeho odlupovanie.. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka.
Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne (zvyšujúce sa) silné koncentrácie kyselín, čo z neho robí nebezpečný postup v krajinách s horúcimi letami a UV žiarením. Z tohto dôvodu spoločnosť Aesthetic med vyvinula úplne novú generáciu peelingov - BioRePeelCl3 - inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať celý rok.

Vďaka exfoliačnému a keratolytickému pôsobeniu (= odstránenie bradavíc, mozolov a iných kožných lézií) podporuje BioRePeelCl3 bunkovú zmenu odstránením vonkajších buniek zrohovatenej vrstvy so selektívnym pôsobením na väzbové spojenia korneocytov. Dermo-funkčnosť aktívnych zložiek prispieva k hlbokej stimulácii procesov obnovy a biosyntézy pokožky, čo je nevyhnutné na potlačenie účinkov starnutia pokožky a oxidačného poškodenia vyvolaného UV žiarením a znečistením.


BIOREPEELCl3 MÁ DVOJFÁZOVÝ ÚČINOK

LIPOFILNÁ FÁZA

Zabraňuje oxidácii kyseliny trichlóroctovej a stabilizuje prípravok. Následne zlepšuje výkon a účinnosť výrobku.
Znižuje trans-epidermálne odparovanie vody.
Obnovuje a udržuje lipidovú kožnú bariéru.
Zvyšuje hydratáciu prostredníctvom priamych a nepriamych mechanizmov.


HYDROFILNÁ FÁZA
Stimuluje aktivitu fibroblastov a aktivuje kožné proliferatívne a biosyntetické procesy.
Zvyšuje bunkovú zmenu a produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.
Odstraňuje vonkajšie bunky stratum corneum, ktoré podporujú prenikanie účinných látok.
Redukuje jemné línie neutralizáciou voľných radikálov.
Pomáha bojovať s akné, odstraňuje čierne a biele bodky a má sťahujúci (kontrakčný) účinok na zväčšené póry.

V porovnaní s tradičnými ošetreniami obsahujúcimi TCA a hydroxykyseliny, BioRePeelCl3 zaručuje okrem klasického nepriameho biostimulačného pôsobenia kyselinového komplexu účinný priamy biostimulačný účinok sprostredkovaný aminokyselinami, vitamínmi a zdvíhacím účinkom GABA.
Synergia medzi priamou a nepriamou biostimuláciou vyvoláva povrchové a hlboké tkanivové omladenie, s osvetľujúcim, šupinatým a antioxidačným účinkom a relaxáciou jemných vrások s tvorbou nového kolagénu.
Dvojfázová technológia tiež dodáva pleti hladký a zamatový vzhľad od prvej aplikácie bez toho, aby ovplyvnila Vašu sociabilitu.


FORMY BIOREPEELCl3
BioRePeelCl3 FND FACE - TVÁROVÉ OŠETRENIE
Pre tvár, krk a dekolt s 35% kyselinou trichlóroctovou, kyselinou laktobiónovou, kyselinou vínnou, kyselinou citrónovou a ďalšími zložkami.


BioRePeelCl3 BODY - TELOVÉ OŠETRENIE
Pre ruky, lakte, glutes, kolená a chodidlá s 50% kyselinou trichlóroctovou, kyselinou laktobiónovou, kyselinou salicylovou, kyselinou vínnou, kyselinou citrónovou a ďalšími zložkami.

VÝHODY 
Peeling, biorevitalizácia, relaxáci a hydratácia v jednom !
Dá sa aplikovať počas celého roku, aj v lete !
Nenastane hyperpigmentácia ! 
Vďaka dvojfázovému systému je chránený voči chladu, teplu, oxidácii.
Nenastáva dehydratácia, pretože počas pellingu aj po ňom dochádza k hydratácii pokožky.
Nenastáva štípanie, dyskonfort pre pacienta,
pocit suchej pleti !
Nenastane drastické olupovanie napriek vysokému TCA 35 %!
Po otvorení flakónu sa dá použiť do 40  dní bez akejkoľvek zmeny kvality.