NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

SKIN BOOSTER
Dermalstyle

Pôvodná cena
220,00 €
Akciová cena
176,00 €
Dĺžka procedúry: 60 min.
Kúpiť On-line rezervácia


HYDRATÁCIA PLETI SO ZOSIEŤOVANOU KYSELINOU HYALURÓNOVOU
DOPLNENIE STRATCAJÚCEHO OBJEMU
VYHLADENIE JEMNÝCH VRÁSOK
 
Zosieťovaná kyselina hyalúronová je výborným pomocníkom všade tam, kde je pleť veľmi suchá, stáca svoj objem. Hĺbková regenerácia so zosieťovanou kyselinou hyalúronovou hydratuje, zjemní, rozžiari a omladí pleť. Dodá stratený objem. Kyselina hyalurónova patrí medzi najpouživanejšie účinné látky v estetickej medicíne. Využíva sav rôznych formách a má schopnosť efektívnej hydratácie s následným zlepšením kvality kožnej matrix na rôznych úrovniach. Pokožka je vďaka tomu jasnejšia, vyhladenejšia a odolnejšia voči starnutiu. Ošetrenie odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a zlepšuje štruktúru pleti. Zákrok sa využíva k omladeniu tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Skinbooster je možné využiť na úpravu pokožky s jazvami po akné. Pre ešte lepší efekt sa Skinbooster využíva aj v kombinácii s inými omladzujúcimi ošetreniami - chemické peelingy, mezoterapia, rádiofrekvenčný lifting, laserové ošetrenie.

Účinné ošetrenie pri suchej dehydrovanej pokožke. Tiež aj ako prevencia proti vzniku vrások.
Veľmi vhodná aj pri pocite suchosti, stiahnutosti pleti a potrebe stále sa natierať krémom. Doplnenie chýbajúceho objemu.

Naša koža časom stráca svoju kvalitu, kolagénové a elastínové vlákna sa v pokožke rozpadajú, koža začína byť suchšia, menej elastická a začíname stárnuť. Vital Injector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje produkt s kyselinou hyalurónovou v stabilizovanej forme na desatinu milimetra a mikrolitra presne a pravidelne pod kožu. Kyselina hyaluronová sa považuje za MOLEKULU MLADOSTI, pretože hydratuje a omladzuje pleť zvnútra, zlepšuje pružnosť a štruktúru , omladzuje a eliminuje drobné vrásky. Zabezpečí sa tak celkové omladenie pleti a slúži nám aj ako prevencia proti tvorbe nových vrások. Žiadne účinnejšie omladenie a hydratácia celej plati neexistuje.


PRIEBEH OŠETRENIA - APLIKÁCIA INJEKČNE ALEBO VITAL / AQUA INJECTOROM
SkinBooster je vhodný pre pacientov v každom veku. Ošetrenie trvá približne jednu hodinu. Ošetrovaná lokalita sa lokálne znecitlivie, vpichuje sa produkt so stabilizovanou kyselinou hyaluronovou. Pokožka je po aplikácii mierne začervenaná a bodkovaná, pretože kyselina hyalurovaná sa vstrebáva približne 2-3 dni. Nie je vhodné plánovať si na druhý deň spoločenskú akciu. Na tretí deň s použitím make-upu nie je vidieť žiadne známky zásahu do pokožky. Ošetrenie môžete postúpiť počas celého roka a to v každom veku. Efekt nastupuje približne po 2-3 týždňoch a vydrží minimálne 12 mesiacov. Pre starší alebo suchší typ pokožky doporučujeme aplikovať 2-3 krát po sebe v mesačnom intervale alebo vo väčšej dávke ako 1 ml.

DOPORUČENIE
Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť Collagén drink  JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a tvorbu kolagénu. Potporuje obnovu rastu vlasov a nechtov, kvalitu a pevnosť Vašej pokožky. JALUPRO DRINK nájdete v E-shope medicals-cosmetics. INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.