AKCIA MESIACA JÚN. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ LEN 45,-. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-MEZOTERAPIA PLATI/VLASOVÁ MEZOTERAPIA LEN 69.- DIVINE PRO-MIKROIHLIČKOVANIE+RADIOFREKVENCIA LEN 240.- PB SERUM- REDUKCIA TUKU/DVOJITEJ BRADY LEN 190.- VYPLŇ TVÁRE-CONTURING/VÝPLŇ PIER 190.-

Služby v Očnej Optike

OKULIARE PRE CELÚ RODINU


 


OKULIARE AJ MÓDNY DOPLNOK
Okuliare sa stali súčasťou našho života a zároveň módnym doplnkom, ktorý často krát podčiarkuje Vašu osobnosť. V minulosti ludia zdaleka nepotrebovali vidieť tak ostro ako dnes pri štýle nášho moderného života.

Naše denodenné aktivity spojené s čítaním, prácou, šoférovaním, vyžadujú ostré videnie. Vo veľa prípadoch nestačia jedny okuliare na všetko, ale často poterebujeme okuliare na rôzne aktivity, rôzne činnosti, ale aj k rôznemu oblečeniu. Tak napríklad, ak sedíte celý deň pri počítači (týka sa to predovšetkým ľudí po štyridsiatke), tak na takúto prácu je vhodné mať opäť špecifický typ okuliarov, alebo ak veľa šoférujete, predovšetkým v noci, opäť je na mieste mať okuliare určené na takúto činnosť. Ak ste však len dieťatom alebo študentom a intenzívne sledujete socialne siete, internet, pracujete na počítači , tablete, telefóne, je vhodné si chrániť svoj zrak už od malička.

 
A presne na to sme tu my, aby sme vás špičkovo vyšetrili v očnej Ambulancii Mauro Simon, odporučili tie najvhodnejšie a najoptimálnejšie riešenia, pomohli vám vybrať vhodný, pekný a funkčný rám v ktorom sa budete komfortne cítiť a s láskou ho nosiť.
 
OKULIARE DO DIALKY
Najbežnejším typom okuliarov sú okuliare na diaľku. Ostré videnie do diaĺky je dôležité hlavne pre ludí, ktorí šoférujú.

OKULIARE NA BLÍZKO
- ČÍTANIE

Problém s videním do blízka sa týka predovšetkým ľudí po štyridsiatke, kedy dochádza k strate akomodačnej schopnosti a vzniká tak problém preostriť s diaľky na blízko. Samozrejme, že existujú aj iné situácie, kedy je potrebné riešiť okuliare na blízko, ale tých je výrazne menej. Čo je však dôležitejšie vedieť, tak práve videnie na blízke vzdialenosti je pre človeka náročnejšie, ako pozeranie do diaľky.

 
MULTIFOKÁLNE OKULIARE  
- NA BLÍZKO, STREDNÚ VZDIALENOSŤ, DO DIAĽKY

Ak ste sa už dostali do veku, kedy začal byť problém s preostrovaním z diaľky do blízka a naopak, je na mieste zvoliť multifokálne okuliare, ktoré vám dodajú pocit slobody. Nebudete musieť stále prehadzovať okuliare na diaľku s okuliarmi na čítanie, ktoré budete samozrejme každú chvíľu hľadať.

POČITAČOVÉ OKULIARE AJ SO ŠPECIÁLNOU OCHRANNOU VRSTVOU
- NA BLÍZKO A STREDNÚ VZDIALENOSŤ
- AJ BEZ DIOPTRII PRE OCHRANU A ÚĽAVU PRE OČI

Máte unavené oči?  Trávite veľa času pri počítači? telefóne, tablete, televízore ?
Veľká populácia ľudí, aj tí, čo nenosia okuliare, musia pracovať alebo pre zábavu používajú počítače, tablety, telefóny, televízory, led osvetlenie. Na túto vzdialenosť je dobré mať prispôsobené dioptrie, aby sa Vaše oči zbytočne neunevovovali.  Taktiež tieto moderné technológie vyžarujú veľmi silné svetelné vlny. Modré žiarenie ničí očné bunky, poškodzuje sietnicu, unavuje naše oči. Môže spôsobovať aj pálenie, vysušovanie, postupné oslabenie videnia. Modro-fialové svetlo zvyšuje riziko poškodenia sietnice a zánik buniek. Modré svetlo tiež inhibuje hormón navodzujúci spánok tým, že posúva cirkadiálne biohodiny človeka. Hlavným inhibítorom melatonínu /hormónu spánku/ je predovšetkým svetlo a jeho modré spektrum. prevencia očí pred modro-fialovým svetlom je prospešná pre každého, aj pre ľudí, ktorí nepotrebujú okuliare. Ochránte si svoj zrak aj s povrchovou úpravou Crizal Prevencia pred únavou očí,  pred poškodením sietnice, záikom očných buniek a oslabovaním ostrého videnia.                           

SLNEČNÉ OKULIARE
V našej optike nájdete aj široký výber slnečných okuliarov, do ktorých Vám vieme vyhotoviť  dioptrické slnečné sklá
aj s Vašimi dioptriami a s UV ochranou.