AKCIA AUGUST ESTETIKA - KOLAGÉN JALUPRO CLASSIC LEN ZA 119€, JALUPRO HMW LEN ZA 159€, JALUPRO SUPERHYDRO LEN ZA 159€       KOZMETIKA - KU KAŽDÉMU KOZMETICKÉMU OŠETRENIU DARČEK - KVALITNÁ FRANCÚZSKA MASKA NA TVÁR    AKCIA - ZĽAVY NA ZNAČKOVÉ SLNEČNÉ OKULIARE  VYŠETRENIE ZRAKU V OČNEJ AMBULANCII - OBJEDNANIE ONLINE  - VYŠETRENIA HRADENÉ POISŤOVŇOU, NA VYŠETRENIE SI PRINESTE VAŠE AKTUÁLNE OKULIARE, 2 DNI PRED VYŠETRENÍM NENOSTE KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY

NITOVÝ LIFTING
ART LIFT CANYLA
Lifting a spevnenie

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
330,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
ART LIFT CANYLA Lifting a spevnenie, zúbkaté nite
Najnovší svetový trend v oblasti omladenia tváre, nazývaný 4D bio niťový lifting, Art Lift Uni Cannyla nite sú biodegradovateľné, biokompatibilné, samovstrebatelné, po aplikácii neviditeĺné nite, pomocou ktorých liftujeme, pozdvihujeme ochabnuté časti tváre. Art Lift Uni Cannyla nite majú špeciálne zúbky a zavádzajú sa pomocou kanyly, preto sú najvhodnejšie a najúčinnejšie pre pozdvihnutie ochabnutého tkaniva. Pomocou špeciálneho systému kanýl a nití vieme našim klientkam vytiahnuť kožu tváre v kriticky poklesnutých oblastiach opäť nahor.

Tieto špeciálne nite sa umiestňujú až do hlbokých vrstiev kože, na ktorých pri každom tvárovom liftingu záleží najviac. Aplikácia v hlbších vrstvách kože umožňuje nielen efektívne pozdvihnúť mäkké tkanivo povolené v dôsledku procesu starnutia, ale tiež ho fixovať do požadovaného stupňa tak, aby sa výsledný efekt dlhodobo nemenil.

Art Lift Uni Cannyla nite sú umiestnené v špeciálnych netraumatických kanylách, čo lekárovi umožňuje úplne sa zaobísť bez akýchkoľvek rezov. Stačí len pár vpichov. Efekt aplikácii Art Lift Uni Cannyla je porovnateľný s klasickým chirurgickým faceliftom, a preto je Art Lift Uni Cannyla lifting vhodný už aj pre pacientov s výraznými kožnými prevismi, ktorí už boli indikovaní na chyrurgický facelift. Art Lift UNI Cannyla je oproti chirurgickému liftingu ďaleko nenáročnejší estetický zákrok, nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu a vďaka pozitívnemu vplyvu na produkciu kolagénu tiež zlepšuje štruktúru pokožky, na čo klasická operácia nestačí.

Niťový lifting Art Lift  sa najčastejšie využíva pri pozdvihnutí :
  • dolnej tretiny tváre - syslíkov
  • podbratku
  • hornej tretiny - lícnej časti tváre.
V súčasnosti sa najviac osvedčili pre lifting kontúr tváre naozaj tieto kanylové nite , ktoré posúvajú celú procedúru mezoliftingu o výrazný krok dopredu. Je to dané jednak štruktúrou nite, hrúbkou nite a špeciálnym materiálom, z ktorého je niť vyrobená Sú z polydioxanonu (PDO) lepšie povedané z vylepšenej verzie PDO+. PDO + sa vstrebáva rovnomerne po dobu 8 až 12 mesiacov. 3D nite sú uložené v dlhých kanylách a po celom obvode majú oblé lopatky, ktoré sa zachytia v podkoží. Zavedenie 3D nite stimuluje vazivové bunky ku tvorbe vaziva (kolagénu) a vytvoria akúsi kostru, ktorá spevňuje a fixuje kožu. Následne dochádza ku zpevneniu, liftovaniu poklesnutej kože na tvári a k vyrovnaniu kontúr tváre.

Doporučujeme aplikovať súčastne vrchnú aj spodnú časť spolu pre výrazný liftingovy efekt a celkové omladenie tváre. Efekt Art Liftingu Uni Cannyla je veľmi prirodzený a hneď viditeľný. V priebehu nasledujúcich týždňov po ošetrení nasleduje postupné vypnutie pokožky, a preto je maximálny možný výsledok viditeľný až po dvoch , troch mesiacoch. Vydrží však dlhodobo a nie je po ňom potrebná žiadna rekonvalescencia. Teda okrem fixačnej bandáže, ktorú si v približne dvoch týždňoch po ošetrení nasadzujete hlavne na noc. Zákrok je vhodné kombinovať s Plazmaliftingom alebo aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Po zákroku sa môžu vyskytnúť modrinky a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 3-5 dni. Je potrebný kľudový režim bez fyzickej námahy. Potrebné je krátkodobé /cca 2 týždne/ nosenie bandaže a podpora pitim aminokyselinového nápoja Proglym.

 

Aký je rozdiel medzi Mezonitami a Art Lift Cannyla nitami?

Obe tieto ošetrenia patria do skupiny niťových liftingov, pri oboch procedúrach sa totiž do pokožky aplikujú biokompatibilné nite a v oboch prípadoch sa tieto nite začas prirodzene rozpustia, pričom stimulujú tvorbu vlastného kolagénu. Postup, akým sa zavádzajú, a najmä ich funkcie v pleti je však úplne odlišná. Kým mezonitě slúžia skôr na spevnenie pokožky a ako prevencia jej chradnutia, Art Lift Uni Cannylové nite sú už miernejšiou alternatívou chirurgického faceliftu. Pokožke totiž dajú Art lift Uni Cannyla výrazný liftingový efekt a pritom ide iba o mini-invazívnu technológiu. Oproti mezonitiam, ktorých je možné len v oblasti tváre aplikovať 20 - 30, pri Art Lift Uni Cannyla často stačí pri kompletnom tvárovej ošetrení použiť len 6 - 12 nití.

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modrinky a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2-3 dni. Je potrebný kľudový režim bez fyzickej námahy.

Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným švajčiarskym produkom 
JALUPRO pre estetickú medicínu, ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin, ktorá sa aplikuje injekčne. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Doporučujeme  kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou a na vnútorné použitie treba doplniť 
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  našom E-shope www.medicals-cosmetics.com

INFO o JALUPRO
 DRINK nájdete TU.