Anti age ošetrenie HYDROPEPTIDE

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
99,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
HYDROPEPTIDE využitím unikátnych kombinácií peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných vonných látok dosahuje dokonalú kombináciu vedy a estetiky. HydroPetide je lídrom v oblasti peptidových technológií. Schopnosť peptidov zlepšiť stav pokožky bez nežiadúcich účinkov ju odlišuje od iných účinných látok. 
Produkty HydroPeptide neobsahujú parabény, ftaláty, sírany. 
Svojou jedinečnou víziou starostlivosti o pleť HydroPeptide vyhovuje aj tým najnáročnějším klientom a prináša im bezchybné výsledky. Pokožka sa stáva energickejšia, sviežejšia, mladšia, jasnejšia a dobre reaguje na ďalšiu liečbu. 
Toto ošetrenie poskytuje hlbšiu exfoliáciu s dvojitým peelingom. Profesionálne posilnenie bežnej exfoliácie pomocou tohto
ošetrenia obnovujúceho povrch pokožky s okamžitým účinkom. Šesť druhov rastlinných kmeňových buniek chráni pred vonkajšími stresujúcimi faktormi, zatiaľ čo peptidy omladzujú a revitalizujú. Jemné linky a vrásky nemajú proti tomuto
anti-agingovému ošetreniu šancu.Ošetrenie odporúčame pre: 
- jemné linky a vrásky na pleti
- matnú hrubú pokožku
- suchú dehydrovanú pleť

Vhodné pre zrelší typ pleti. Kozmetika HYDROPEPTIDE počas ošetrenia je individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržiavanie želaných výsledkov navrhujeme pokračovať aj domácou starostlivosťou produktov HYDROPEPTIDE.

Postup ošetrenia s HYDROPEPTIDE: Odstránime make-up, následne pleť dočistíme tonikom. Nanesieme dvojstupňový peeling, ktorý obsahuje krištály pre mikrodermabráziu s vitamínom C a aktivátorom, ktorý pomôže získať plnú, sviežu a žiarivú pleť. Hybridná ošetrujúca maska čistí a zanecháva pokožku pevnú a omladenú. S použitím anti-age séra spravíme jemnú masáž tváre. Na koniec jemným vmasírovaním zapracujeme sérum, protivráskový a ochranný krém. 

Ošetrenie prinesie okamžite viditeľné výsledky, bez nutnosti prerušenia spoločenského života. Ošetrenie opakovať raz alebo dva krát mesačne.