NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

NIŤOVÝ LIFTING
DOUBLE WING
Vytiahnutie povyslej pokožky

Dĺžka procedúry
90 min
Cena procedúry
550,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
NIŤOVÝ LIFTING Double Wing dosiahne lifting a vytiahnutie povyslej pokožky v rôznych častiach tváre aj tela. Ide o invazívny lifting za pomoci dvojitých zúbkových špeciálnych nití, ktoré udržia a spevnia pleť. 
Najnovší svetový trend v oblasti omladenia tváre,nazývaný 4D bio niťový lifting,
Pomocou nití DOUBLE WING vieme našim klientkam dosiahnuť najväčšie pozdvihnutie ovisnutých častí tváre.


DOUBLE WING nite sú biodegradovateľné, biokompatibilné, samovstrebatelné, po aplikácii neviditeĺné nite, pomocou ktorých liftujeme, pozdvihujeme ochabnuté časti tváre. Ancor Max Lift nite majú špeciálne zúbky a zavádzajú sa pomocou kanyl, preto sú najvhodnejšie a najúčinnejšie pre pozdvihnutie ochabnutého tkaniva. Pomocou špeciálneho systému kanýl a nití vieme našim klientkam vytiahnuť kožu tváre v kriticky poklesnutých oblastiach opäť nahor.

Tieto špeciálne nite sa umiestňujú až do hlbokých vrstiev kože, na ktorých pri každom tvárovom liftingu záleží najviac.
Aplikácia v hlbších vrstvách kože umožňuje nielen efektívne pozdvihnúť mäkké tkanivo povolené v dôsledku procesu starnutia,
ale tiež ho fixovať do požadovaného stupňa tak, aby sa výsledný efekt dlhodobo nemenil.


DOUBLE WING nite sa aplikujú pomocou  špeciálnych netraumatických kanyl, čo lekárovi umožňuje úplne sa zaobísť bez akýchkoľvek rezov. Stačí len pár vpichov. Efekt aplikácii je porovnateľný s klasickým chirurgickým faceliftom, a preto je Ancor Max Lift vhodný už aj pre pacientov s výraznými kožnými prevismi, ktorí už boli indikovaní na chyrurgický facelift. AANCOR Max Lift je oproti chirurgickému liftingu ďaleko nenáročnejší estetický zákrok, nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu a vďaka pozitívnemu vplyvu na produkciu kolagénu tiež zlepšuje štruktúru pokožky, na čo klasická operácia nestačí.

Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným švajčiarskym produkom 
JALUPRO pre estetickú medicínu, ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin, ktorá sa aplikuje injekčne. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Doporučujeme  kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou a na vnútorné použitie treba doplniť
 JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com

INFO o JALUPRO
 DRINK nájdete TU.