AKCIA         Mauro Simon Clinic - 20 % Mezotherapy MD:Complex         Akcia Mauro Simon Optik - Zľavy na dioptrické a slnečné značkové okuliare - 20 % - 50%      

Skin Booster
Hydratácia
DERMASTYLE

Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
179,00 €
Kúpiť

APLIKÁCIA ZOSIEŤOVANEJ KYSELINY HYALURONOVEJ - DERMASTYLE ( NEMECKO) 

Naozaj veľmi potrebná a účinná procedúra pri dehydratovanej pokožke aj ako prevencia proti vzniku vrások. Veľmi vhodná aj pri pocite suchosti pleti a potrebe stále natierať sa krémom.

Naša koža časom stráca svoju kvalitu, kolagénové a elastínové vlákna sa v pokožke rozpadajú, koža začína byť suchšia, menej elastická a začíname stárnuť. Vital Injector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje produkt s kyselinou hyalurónovou v stabilizovanej forme na desatinu milimetra a mikrolitra presne a pravidelne pod kožu. Kyselina Hyaluronová sa považuje za MOLEKULU MLADOSTI, pretože hydratuje a omladzuje pleť zvnútra, zlepšuje pružnosť a štruktúru , omladzuje a eliminuje drobné vrásky. Zabezpečí sa tak celkové omladenie pleti a slúži nám aj ako prevencia proti tvorbe nových vrások. Žiadne účinnejšie omladenie a hydratácia celej plati neexistuje.

Vital Injector s aplikáciou zosieťovanej kyseliny

Je vhodný pre pacientov v každom veku. Ošetrenie trvá približne jednu hodinu. Ošetrovaná lokalita sa lokálne znecitlivie, vpichuje sa produkt so stabilizovanou kyselinou hyaluronovou. Pokožka je po aplikácii mierne začervenaná a bodkovaná, pretože kyselina hyalurovaná sa vstrebáva približne 2-3 dni. Nie je vhodné plánovať si na druhý deň spoločenskú akciu. Na tretí deň s použitím make-upu nie je vidieť žiadne známky zásahu do pokožky Ošetrenie môžete postúpiť počas celého roka a to v každom veku. Efekt nastupuje približne po 2-3 týždňoch a vydrží minimálne 12 mesiacov. Pre starší alebo suchší typ pokožky doporučujeme aplikovať 2-3 krát po sebe v mesačnom intervale alebo vo väčšej dávke ako 1 ml.