Meaplasma PRGF

MEAPLASMA PRGF

OMLADENIE VLASTNOU OBOHATENOU PLAZMOU PRP

REŠTART BUNIEK DRAKULA TERAPIA


Ak chcete omladnúť a udržiavať svoju pleť čo najprirodzenejším spôsobom, doporučujeme Vám MEAPLASMA - Plazmalifting, Pomocou Plazmaterapie dochádza k stimulácii prirodzenej obranyschopnosti pokožky a tiež k novotvorbe Vášho vlastného kolagénu .

Pri Meaplasma sa získava Vaša prirodzená plazma na regeneráciu vašej pleti. Jedná sa o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok plazmy. Neexistuje žiadne iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov a tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu Vášho kolagénu. Vďaka MeaPlasmy dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek, bunky začnú fungovať ako vo veku 25 rokov ...účinok takéhoto omladenia je omnoho trvalejší ...

VÝSLEDKOM je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások, zjemnenie vrások, zdravý vzhľad pleti, pomoc pri odstránení pigmentových škvŕn, pomoc pri odstránení jaziev po akné, regenerácia buniek poškodených UV žiarením, regenerácie pokožky po menopauze.

V našej praxi používame najnovšiu certifikovanú  technológiu MEAPLASMA, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocitov. Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia. Tým viac pracujú Vaše rastové faktory pre Vašu pleť.

APLIKÁCIA:
Pacientovi sa odberie 7 ml krvi. Následne sa oddeli plazma z krvi v centrifuge a čistá plazma sa potom aplikuje pomocou VITAL INJECTORA do Vašej pokožky. Môže sa aplikovať injekčne alebo Vital Injectorom.

 
Dĺžka procedúry
60 min
Akciová cena
139,00 €
Kúpiť