NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

REŠTART VLASOVÝCH KORIENKOV
MEAPLASMA PRGF

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
159,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
REŠTART VLASOVÝCH KORIENKOV - MEAPLASMA PRP 

 VLASTNOU OBOHATENOU PLAZMOU

 
 


 
Ak chcete udržiavať vlasové korienky a s tým súvisiacu výživu, rast a hustotu vlasov čo najprirodzenejším spôsobom, doporučujeme Vám Plazmalifting - MEAPLASMA PRGF
Pomocou MEAPLASMY PRGF - plazmaterapie - dochádza k stimulácii prirodzenej obranyschopnosti  a tiež k obnove vlasových korienkov. Vďaka MeaPlasmy dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek, bunky začnú fungovať ako vo veku 25 rokov ...  účinok takéhoto reštartu je omnoho trvalejší ...

Pri MEAPLASME sa získava Vaša prirodzená plazma . Jedná sa o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok Vašej vlastnej plazmy. Neexistuje žiadne iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov a tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú výživu vlasového korienku.

V našej praxi používame najnovšiu certifikovanú  technológiu MEAPLASMA PRGF, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocitov ako v obyčajných skúmavkách pre získanie obyčajnej plazmy. Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRGF) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia.  Tým viac pracujú Vaše rastové faktory pre Vašu pleť. Celkový efekt omladenia je veľmi prirodzený.

VÝSLEDOK
Je výživa vlasových korienkov, krajšie a zdravšie vlasy.

APLIKACIA :
Vlasová pokožka sa znecitliví pomocou anestetického spreju. Pacientovi sa odberie 7 ml krvi. Následne sa oddeli plazma z krvi v centrifuge a čistá plazma s trombocytami sa potom aplikuje pomocou ihly alebo VITAL INJECTORA do Vašej vlasovej pokožky.

Taktiež doporučujeme na vnútorné použitie užívať
PROGLYME DRINK , ktorý obsahuje tiež patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku. Info o PROGLYME DRINK  nájdete v našom E-shope. Info o PROGLYM DRINK nájdete TU.

Tiež si môžete vybrať v našom E-shope z profesionálnych liečivých šampónov pre rast a výživu vlasov
španielskej dermatologickej 
luxusnej značky  DSD, ktoré  riešia rôzne problémy vlasovej pokožky a vlasov.
Info o luxusnej vlasovej kozmetike
DSD Simone najdete TU.