AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

PlazmaVýplň
MEAFILLER

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
199,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

Väčšina procedúr v rámci estetickej medicíny známky starnutia zakrýva a vylepšuje, hydratuje, liftinguje.
MEAFILLER PRGF však zasahuje priamo do chodu Vašich buniek, pretože aktivuje metabolizmus vlastných buniek. Plazma stimuluje prirodzenú obranyschopnost pokožky a zaistuje novotvorbu vlastného kolagénu. Krvné doštičky, ktoré sa nachádzajú v krvi sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré zároveň vedú k tvorbe nového vlastního kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tiež tvorbu vlastného kolagénu.

Vďaka MeaPlasmy dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek,
bunky začnú fungovať ako vo veku 25 rokov ...účinok takéhoto omladenia je omnoho trvalejší a prirodzrnejší.


MEAFILLER PRGF je  výplňový material získaný z Vašej krvi. Získava sa  v prostredí, kde sú dodržané aseptické normy. Pacientovi je vykonaný odber 3 - 4 ml krvi do špeciálnych skúmaviek. Odstreďovaním v centrifúge sa získa plazma bohatá na trombocyty.

Plazmagel sa získava potom následne z plazmy pomocou dalšieho prístroja. Vzniknutý vlastný hustý "MEAFILLER" sa aplikuje kanylou do pokožky na miesta, kde je to vhodné - teda aj na nosovoústne vrásky.

Pomocou MEAFILLER PRGF sa dá ošetriť celá tvár a špecialne problémové časti tváre
ako sú nosovoústne vrásky, kruhy pod očami, lifting obočía, fajčiarské vrasky nad ústami, kútiky úst.
MEAFILLER  sa používa ako biovýplň pre poklesnuté časti tváre. Zákrok sa doporučuje opakovať 3x v priebehu 8 týždňov.
Podľa potreby.Info o produkte : Meaplasma tu

MeaFiller PRGF bohatý na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia.