POTEŠTE SVOJICH BLÍZKYCH DARČEKOVOU POUKÁŽKOU OD MSC      NOVINKA BEAUTYLIZER - HI TEC REDUKCIA CELULITÍDY        INFUZIA PRE IMUNITU, POST COVIDE, DETOX, PRI ÚNAVE, PRE OMLADENIE     AKCIA NA JANUÁR V MSC - KRÁSNE A PLNÉ PERY TERAZ LEN ZA 140,- €, BOTOX PRE OKAMŽITÉ OMLADENIE  95,- €

 

OŠETRENIE PROTI AKNÉ
Soskin Paris

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
39,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
SOSKIN PARIS je bezpečná, ekologicky čistá prírodná kozmetika, vytvorená s použitím najmodernejších metód a technológií v kozmetológii a medicíne. Špičkové biomimetické dermatologické produkty, ktoré verne replikujú stav zdravej pleti. Inovatívne zloženie, ktoré je v dokonalom súlade s Vašou pokožkou. Garancia optimálneho uchovania a absorbcie aktívnych látok.

SOSKIN PARIS posilňuje biologické mechanizmy pokožky tak, že kompenzuje nerovnováhu a boj proti stresu pleti z okolitého prostredia.


OPTIMÁLNY POMER ZLOŽIEK V PRODUKTOCH
pravidlo max 5 účinných látok v ich maximálnej účinnej koncentrácii. 
DVE PATENTOVANÉ METÓDY INKAPSULÁCIE AKTÍVNYCH LÁTOK
Jedinečná technológiu biomimetických vektorov [microcaps], ktoré umožnia
doručiť aktívne zložky cez lipidovú vrstvu pokožky priamo do buniek
VYSOKÁ BIOLOGICKÁ DOSTUPNOSŤ
Biokompatibilné rastlinné extrakty [biomimetické], ktoré reprodukujú
procesy epidermálnych rastových faktorov, zvyšujú ochranu pokožky a
odďaľujú “pôsobenie času” na ňu

Ošetrenie odporúčame pre: 
- aknóznu pleť
- čistenie a zmatnenie pleti
- normalizáciu stavu pokožky

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Kozmetika SOSKIN PARIS počas ošetrenia je individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržovanie želaných výsledkov doporučujeme pokračovať aj domácou starostlivosťou produktov SOSKIN PARIS.  

Postup ošetrenia so SOSKIN PARIS: Odstránime make-up s použitím micerálnej vody, pokračujeme v čistení pokožky celej tváre a krku použitím čistiaceho pleťového mlieka pre aknóznu pleť. Pre aktívne odstránenie odumretých buniek a zmäkčenie pokožky nanesieme glykolový peeling. Po ukončení exfoliacie zmyjeme peeling vodou. Nanesieme koncentrát pre pokožku s akné. Na tvár, krk a dekolt zmatňujúci krém - gél. Necháme pôsobiť. Na koniec jemným masírovaním zapracujeme sérum a zmatňujúci krém.