AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 %  SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU, -20% VÝPLŇ VRÁSOK S KYS.HYALURÓNOVOU A -20% BOTULOTOXÍN JEDNA LOKALITA          AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

BIOREVIT BOOSTER
AQUASHINE BTX

Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
179,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

Inovatívne ošetrenie Aquashine BTX prináša 4 výhody v jednom ošetrení. Rovnováhu liftingu a relaxácie pokožky. Je viacúrovňový a univerzálny prípravok. 

Vďaka nemu získate: tzv.botox-like efekt bez použitia botulotoxínu, okamžitú regeneráciu, omladenie a lifting pleti, minimalizuje vrásky, zvyšuje tonus pleti a elasticitu kože zmierňuje hyperpigmentácie a jazvy po akné a tiež predlžuje efekt už použitého botulotoxínu

Aquashine BTX je vhodný na prevenciu starnutia ako aj korekciu kožných zmien (vrásky, pigmentové škvrny, jazvy po akné). Ošetrením dosahujeme reštrukturalizáciu, omladenie a rozjasnenie v oblasti tváre, krku a dekoltu. Kyselina hylaurónová s molekulárnou hmotnosťou 1000-3000 kDa poskytuje rýchlu hydratáciu. Zosvetľujúce a protizápalovo pôsobiace peptidy zase zmierňujú pigmentové škvrny a jazvy po akné.

Ošetrenie vhodné pre:
Vysušenú dehydrovanú pokožku, drobné linky a vrásky
Predchádza starnutiu pokožky
Pre tých, ktorý sú rezistentný na botulotoxín alebo majú obavy z jeho aplikácie


INOVAČNÉ VLASTNOSTI - 5 OBLASTÍ ZAMERANIA:

Relaxácia
Zameraná na relaxáciu svalových vlákien v pokožke a vlákna mimických svalov
Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k novým klinickým účinkom:
Peptidový komplex simuluje prirodzený mechanizmus acetylcholínu, t.j. inhibuje tok vápnikových iónov cez membránu a znižuje excitáciu neurónu zmenou kaskády reakcií vnútri. Zväčšiteľnosť neurónu sa znižuje a svalové kontrakcie sa znižujú.
Po chvíli sa znižujú dynamické vrásky.

Riadená regenerácia
Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky.

Normalizácia melanogenézy
Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti. Toto sa opakovane preukázalo v praxi.
 
Revitalizácia pokožky
Kyselina hyalurónová s molekulovou hmotnosťou  1000 kDa až 3000 kDa existuje v dvoch supramolekulárnych formách: guľovitá štruktúra a retikulárna štruktúra. Hyalurónová kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou je organizovaná do retikulárnej štruktúry a poskytuje rýchle navlhčenie a difúziu. Frakcia s vysokou molekulovou hmotnosťou je usporiadaná v retikuloglobulárnej štruktúre a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov.

Riadenie všetkých anabolických a katabolických procesov v pokožke je poskytnutá pokročilou frakciou pozostávajúcou z aminokyselín, multivitamínov a mikroelementov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.


OBSAHUJE
 • Kyselina hyalurónová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v
  spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu
  pokožky.
 • Vitamíny A, E, C, B, K a D
 • Aminokyseliny – štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív, ktoré reštrukturujú a
  obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia.
 • Minerálne soli, ktoré stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus
  tkanív.
 • Koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť
  obnovy tkanív.
 • Nukleové kyseliny stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky.

APLIKÁCIA RÔZNYMI TECHNIKAMI :