21. 03. 2020   Špeciálny termín - BLEFAROPLASTIKA  - horné a dolné viečka s TOP !   MUDr. Blankou Vraspírovou, plastickou chirurgičkou, antiaging specialist   @blankavraspirova   Počet limitovaný, Obj.: 0948 040 040

Lynfodrenážna masáž

Manuálna lymfodrenáž je jemná technika pre podporu funkcie lymfatického systému. Pomáha zbaviť telo nahromadených toxínov, odstraňuje opuchy, výborne posilňuje imunitu. 

LYMFATICKÁ MASÁŽ / MANUÁLNA LYMFODRENÁŽ

Lymfatická masáž je známa aj pod názvom manuálna lymfodrenáž. Je to jemná technika a jej úlohou je podporiť a posilniť funkčnosť lymfatického systému v tele človeka. Správna cirkulácia lymfy v lymfatickom systéme má vplyv na odbúravanie podkožného tuku, zlepšenie imunitného systému, odstraňovanie únavy… Vykonáva sa s malým tlakom a cieľom tejto masáže je uvoľniť zablokované lymfatické uzliny a tým zlepšiť aj prieto lymfy v celom cele. Keďže je to jemná technika, v porovnaní s inými technikami je časovo náročnejšia. Manuálna lymfodrenáž je často využívaná aj v kozmetike, kde napomáha liečne aknóznej pleti, opuchoch tváre, zápale dutín, migrénach…

Lymfatická masáž napomáha telu zbaviť sa vzniknutých opuchov, posilňuje imunitu a pomáha odstrániť niektoré zdravotné problémy, na ktoré by iné formy masáže nemuseli byť dostatočne vhodné. Napomáha hojeniu pooperačných rán. Keďže po manuálnej lymfodrenáži dochádzak zlepšeniu obehu a pohybu lymfy, telo sa jednoduchšie zbavuje nahromadených odpadových látok a toxínov, ktoré môžu byť príčinou iných ochorení. Zmierňuje bolestivé napätie v končatinách.

Pre koho je vhodná?

Lymfatická masáž je vhodná pre ľudí trpiacimi problémami s lymfatickým systémom a z toho vyplývajúcich dôsledkov – napríklad častými opuchmi nôh, tváre, stavoch únavy… Pri športe sa aplikuje na rýchle odplavenie únavných látok z tela čo najskôr.

Pre koho nie je vhodná

– neliečené malígne ochorenia
– akútne bakteriálne alebo vírusové ochorenia (užívanie antibiotík)
– opuchy spôsobené ochorením obličiek alebo pečene
– srdcové zlyhania
– akútne žilové ochorenia
– neošetrené kožné ochorenia
– vysoký krvný tlak
– ochorenie štítnej žľazy

CELOTELOVÁ LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ  -   90 min -    49.-

CELOTELOVÁ LYMFODRENÁŽNA  MASÁŽ  - 120 min -   55.-