AKCIA AUGUST ESTETIKA - KOLAGÉN JALUPRO CLASSIC LEN ZA 119€, JALUPRO HMW LEN ZA 159€, JALUPRO SUPERHYDRO LEN ZA 159€       KOZMETIKA - KU KAŽDÉMU KOZMETICKÉMU OŠETRENIU DARČEK - KVALITNÁ FRANCÚZSKA MASKA NA TVÁR    AKCIA - ZĽAVY NA ZNAČKOVÉ SLNEČNÉ OKULIARE  VYŠETRENIE ZRAKU V OČNEJ AMBULANCII - OBJEDNANIE ONLINE  - VYŠETRENIA HRADENÉ POISŤOVŇOU, NA VYŠETRENIE SI PRINESTE VAŠE AKTUÁLNE OKULIARE, 2 DNI PRED VYŠETRENÍM NENOSTE KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY

MEZOTHERAPY
MD:Complex Firming-Regen

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
VYPNUTIE PLETI S VITAMÍNMI A PEPTIDMI

Posilňujúci a obnovujúci koktail MD:COMPLEX Firming-Regen je zapracovaný do pleti pomocou mikroihličkovania, ktoré je založené na samoobnovovacej schopnosti pokožky. Toto ošetrenie napomáha remodelovaniu kože tým, že posilňuje syntézu nového kolagénu a elastínu. Zmenšuje počet vrások, zvyšuje tonus a elasticitu pokožky.  

Ošetrenie odporúčame pri: 
- jemných vráskach
- ochabnutej pokožke (aj vačky pod očami či dvojitá brada)
- pleti bez jasu
- alebo ak potrebujete pleť reštartovať a vrátiť jej žiarivý vzhľad.

Vhodné pre zrelší typ pleti. Použité liečivé koktaily a séra počas ošetrenia sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.Koncentrát MD:COMPLEX Firming-Regen obsahuje vysokú koncentráciu peptidov s postupným uvoľňovaním aktívnych zložiek ako: elastín, organický kremík, kyselina askorbová, DMAE, glykosaminoglykan. Skutočne jedinečné zloženie prípravkov, ktoré dodá Vašej pleti potrebné obnovenie pružnosti kože a metabolizmu buniek. 

 


 
Prístroj Dermapen je vybavený mikroihličkami, ktoré prepichujú kožu vysokou rýchlosťou v ošetrovanej oblasti vo vertikálnom smere. Pri procese hojenia sa spúšta mikrotraumat a nová syntéza kolagénu. Okrem stimulácie tvorby kolagénu ihličky tiež vytvarajú kanáliky, ktorými sa účinné látky zavádzajú do kože oveľa rýchlejšie a efektívnejšie. Tým pádom má frakčné mikroihličkovanie dvojaký účinok.