AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 % PERY A SKINBOOSTER S KYSELINOU HYALURÓNOVOU    KOZMETOLÓGIA  - 20% PRÍSTROJOVÉ ANTI AGE OŠETRENIE PLASON , INTENZÍVNE ANTI AGE PEPTIDOVÉ  KOZMETIKÉ  OŠETRENIE HYDROPEPTIDE  A  KOMPLEXNÉ ČISTIACE OŠETRENIE SOSKIN PARIS  AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Klasická masáž

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
29,00 €
Kúpiť

Klasická masáž 
je obľúbenou masážou, ktorá prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii, odbúrava napätie, napomáha k psychickej rovnováhe. Patrí k najviac využívaným druhom masáže.
Pri klasickej masáži dochádza k prekrveniu kože, vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, k sekrécii potných žliaz, vstrebávaniu opuchov či výronov, zlepšuje výživu a činnosť tkanív, kĺbov a šliach. Zmierňuje bolesti. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje vzdialené orgány a má celkové pozitívne účinky na organizmus. Má povzbudzujúci účinok na telesnú výkonnosť, centrálny nervový systém, podporuje imunitu. Upravuje spánok, pôsobí relaxačne, pomáha uvolňovať psychické napätie.

 

Súčasťou klasickej masáže sú je aj metóda masáže za použitia mäkkých techník. Táto masáž spočíva v preťahovaní kože v riasach, tlaku na príslušné body v mäkkých tkanivách, posune fascií a v jemnom strečingu. Pri tejto masáži sa nepoužíva olej.
 

Klasická masáž a mäkké techniky a ich účinky:
Veľmi účinná technika masáže pri odstraňovaní problémov a bolestí spôsobených blokádami, hlavne v oblasti krčnej chrbtice, v oblasti medzi lopatkami a krížovej oblasti. Uvoľňuje skrátené povrchovo uložené svaly a šľachy. Zlepšuje zrak, látkovú výmenu, „rozdýchava „ a uvoľňuje chrbát, zmierňuje bolesti. 

Pre koho je vhodná?
Vhodná je najmä pre ľudí so sedavým zamestnaním, pri dlhej práci za počítačom, pre ženy trpiace bolesťami hlavy a šije pred menštruáciou, pre ľudí s migrénami, so stuhnutým krkom a ramenami. Vzhľadom na jej účinnosť pri uvoľňovaní krčnej chrbtice, zvykneme masáž mäkkými technikami zakomponovať do úvodu takmer každej masáže.Klasická masáž je vhodná pre všetkých, hlavne pre ľudí s ochoreniami pohybového aparátu, s bolesťami chrbta, jemná pri chronických reumatických ochoreniach, pri rekonvalescencii. Pre ľudí s poruchami spánku, a pre tých, ktorí potrebujú znížiť psychické napätie a stres.
Pre koho nie je vhodná?
srdcová slabosť, srdcový stimulátor
horúčkové ochorenia, infekčné ochorenia
akútny zápal
krvácavé ochorenia
nádorové ochorenia
ochorenia dutiny brušnej spojené so zápalmi (appendicitis, cholecystitis a pod.), alebo spojené s krvácaním (žalúdočný či dvanástnikový vred, nádory tráviaceho traktu a pod.)
pokročilá ateroskleróza, osteoporóza
kŕčové žily (varixy) (masáž je možné vykonávať s obmedzeniami)
gravidita 
CELOTELOVÁ MASÁŽ  -   60 min -   29.-

CELOTELOVÁ MASÁŽ  -   90 min -   39.-

CELOTELOVÁ MASÁŽ  - 120 min -   54.-

MASÁŽ ČASTI TELA     -   30 min. -   19.-  (chrbát, nohy, hlava a šija...) 


OBJEDNAJTE SA : 0948 040 040