NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

MEZOTHERAPY
MD:COMPLEX EYE GNX
Omladenie očí s peptidmi

Pôvodná cena
100,00 €
Akciová cena
80,00 €
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 30 min
Kúpiť On-line rezervácia
MEZOTHERAPY MD:COMPLEX EYE CONTUR GNX

OMLADENIE OČNÉHO OKOLIA

REDUKCIA VRÁSOK, TMAVÝCH KRUHOV

REDUKCIA OPUCHOV

 

 

Mezoterapia patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky, významne zlepšujúce kvalitu pokožky. Cieľom je dopraviť akívne látky ako kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do pokožky a zaistiť tak okamžitú hydratáciu a riešiť problémy pleti..

Pomocou mezoterapie dokážeme v pokožke stimulovať prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá sa vekom spomaľuje. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia signál, že pokožka bola poranená a spustia proces hojenia. Cez ranky, ktoré sme počas zákroku spôsobili sa použité sérum dokáže penetrovať hlbšie, a tým pádom je aj omnoho účinnejšie. Pri topickej aplikácií séra sa množstvo aktívnych látok stráca práve transferom do hlbších vrstiev pokožky. Po mezoterapii získate z rovnakého séra omnoho väčší efekt, nakoľko ranky uľahčujú prienik, a vy máte vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok v pokožke. 


MD:complexGenX  Eye Contour 
Zlepšuje mokrocirkuláciu v tkanivách viečok, napomáha lymfodrenáži a tým bráni nahromadeniu tekutín a vzniku vačkov nad a pod viečkami, súčastne zlepšuje oxygenáciu a výživu tkanív. Posilňuje a reštrukturalizuje dermálnu matrix, ktorá udržuje sieť mikrociev, pomáha posilniť syntézu kolagénu kože, vyhladiť drobné vrásky. Napomáha k odstráneniu tmavých kruhov.

Memránová filtrácia pri výrobe zabezpečuje vysoké zachovanie účinných látok v koncentráte MD:Complex, na rozdiel od koncentrátov, ktoré sa spracovávajú tepelne, kedy sa stráca účinnosť týchto látok. Zároveň je použité zosieťovanie, či sa zabezpečuje prolongovaný dlhší účinok mezoterapie.


INDIKÁCIA
Estetické a vekové zmeny v periorbitálnej oblasti (tmavé kruhy, vačky, vrásky), vekom podmienené zmeny kože na tvári pacientov nachylných k pastozite a kuperióze, príprava kože k prístrojovému omladeniu, peelingu, niťovému liftingu, plastickej operácii a rekonvalescencie po nich.
                                    

ZLOŽENIE
ORGANICKÝ KREMÍK

Zvyšuje množstvo fibroblastov, pomáha aktivovať syntézu kolagénu a reštrukturalizáciu dermis, stimuluje bunečnú regeneráciu a zrýchľuje epidermálne hojenie (fyziologické omladenie kože).
Silný antioxidant, blokuje tvorbu melanínu, zvyšuje syntézu kolagénu I. a III. typu, znižuje aktivitu kolagenázy.
Artyčok, Gingko biloba, Troxerutin: mikrocirkulácia krvi a lymfy, zmenšuje hromadenie tekutín, zlepšuje transport živín a kyslíku do tkanív. Antioxidanty.
N-hydroxysukcinimid, krizin, kumarin: odstraňuje hemoglobín, ktorý provokuje zápal (odstraňuje tmavé fialové zafarbenie) a aktivuje skupinu enzymov UDF-GT, ktoré zodpovedajú za elimináciu nahromadeného bilirubínu (čím sa odstraňuje hnedo-červená pigmentácia kože viečok).


KYSELINA HYALURONOVÁ
Kombinácia molekúl s nízkou a strednou molekulovou hmotnosťou zaisťuje rýchle a predĺžené pôsobenie v rôznych úrovniach dermis.

ACETYL TETRAPEPTID-5
Má vyrazný proti-opuchový účinok. Inhibuje glykáciu kolagénu, čím bráni strate elasticity kože a naslednému vzniku opuchov na viečkach.

PALMITOYL TETRAPEPTID-1, PALMITOYL TETRAPEPTID-7
Stimuluje syntézu kolagénu I. typu, fibronektinu a kyseliny hyalurónovej a tým zvyšuje pružnosť, elasticitu a tonus kože. Majú protizápalový účinok.

EGF – epidermálny rastový faktor / IGF-1 – rastový faktor podobný inzulínu -1
bFGF – hlavný rastový faktor fobroblastov / ТRX – tioredoxín


DOPORUČENIE
Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť Collagén drink  JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a tvorbu kolagénu. Potporuje obnovu rastu vlasov a nechtov, kvalitu a pevnosť Vašej pokožky. JALUPRO DRINK nájdete v E-shope medicals-cosmetics. INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.

Ide o švajčiarsky kolagénový patentovaný produkt, avšak s viacerými prednostami pri jeho trávení a preukázaných vyšších účinkoch. Klinické štúdie publikované v odborných publikáciach dokazujú overené a potvrdené intenzívne účinky tohto kolagén drinku s príjemnou citrónovou chuťou. Jalupro Drink nie je živočíšného pôvodu a je vhodný aj pre vegánov.

APLIKÁCIA
- Injekčne ihlou
- Mikroihličkovaním pomocou Dermapenu