21. 03. 2020   Špeciálny termín - BLEFAROPLASTIKA  - horné a dolné viečka s TOP !   MUDr. Blankou Vraspírovou, plastickou chirurgičkou, antiaging specialist   @blankavraspirova   Počet limitovaný, Obj.: 0948 040 040

Botulotoxín
BOTOX

Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
120,00 €
Kúpiť


Ak Vás trápia vrásky okolo očí, najvhodnejšia a najrýchlejšia pomoc je aplikácia a liečba pomocou botulotoxínu. V estetickej medicíne sa botulotoxín aplikuje injekčne vo veľmi nízkych dávkach. Výsledkom aplikácie je dočasná paralýza svalov, ktoré zodpovedajú za tvorbu vrások. Vrásky sa postupne stávajú jemnejšie alebo vymiznú úplne a pokožka sa postupne vypína.

Aplikácia botulotoxínu pôsobí zároveň aj ako prevencia proti tvorbe vrások. Po vpichoch injekčého botulotoxínu nie je potrebná žiadna doba na hojenie.

Cena je za aplikáciu v jednej lokalite oblasť okolo obydvoch očí. ( použije sa 50 jednotiek Dysport alebo 20 jednotiek Botox)
V prípade ďalšej potreby u ludí , u ktorých je už čiastočná rezistencia na botulotoxín je možné dopichnu't ďalšie množstvo za príplatok. 6.- / 1 jednotka botox  a 2,40 / 1 jednotka Dysport