21. 03. 2020   Špeciálny termín - BLEFAROPLASTIKA  - horné a dolné viečka s TOP !   MUDr. Blankou Vraspírovou, plastickou chirurgičkou, antiaging specialist   @blankavraspirova   Počet limitovaný, Obj.: 0948 040 040

Biorevitalizácia Innea
Akcia

Dĺžka procedúry
60 min
Akciová cena
129,00 €
Kúpiť

Biorevitalizácia s kyselinou hyalúronovou
INNEA (Italy)

BIOREVITALIZÁCIA INNEA

APLIKÁCIA 2 ml.
Biorevitalizácia je jedná z veľmi účinných metód zachovania a omladenia pokožky. Je základom aj pre ďalšie estetické zákroky.

BIOREVITALIZÁCIA INNEA
je okamžitá revitalizácia a kolagenové omladenie buniek. Biorevitalizácia aktivuje metabolické procesy v pleti, obnovuje dermálnu štrukturu pleti, zároveň maximálne výživuje a omlaďuje kolagenové štruktury v oblasti, kde pôsobí roztok talianskeho producenta INNEA.  Fyziologicky podporuje bunkový metabolismus v koži. Cielene sa zabudováva do biochemického cyklu syntézy kolagénu fibroblastov. Pôsobí nielen pre lepšie fungovanie procesov v pleti, hydratuje a spävnuje pleť.

OPTIMÁLNA REVITALIZÁCIA, HYDRATÁCIA  A OMLADENIE
Je ťažké si vybrať medzi veľkým množstvom prípravkov pre revitalizáciu predovšetkým ten, s ktorým by sa nielen ľahko pracovalo, ale ktorý by navyše poskytoval rýchly a dlhodobý účinok. Práve kvôli tomu vybrali vedecké laboratória svetoznámej talianskej spoločnosti Inna s.r.l. z mnohých variantov koncentrácie a molekulárnej hmotnosti kyseliny hyalúronovej túto kombináciu - 20 mg / mol a 1200-1800 kDa. Toto optimálne zloženie pôsobí najlepšie na receptory pre kyselinu hyalúronovú v koži, čím odstraňuje príznaky únavy a vekových zmien.

PREČO INNEA®
Vysoká koncentrácia kyseliny hyalurónovej (20 mg / mol) poskytuje prolongovaný účinokOptimálna molekulárna hmotnosť kyseliny hyalurónovej (1200-1800 kDa) pre realizáciu všetkých potrebných účinkov preparátu
Ľahko použiteľné dávkovanie (2 ml) - možnosť ošetrenie dvoch oblastí naraz. Výhodná cena - pre Vašu spokojnosť.
 
INNEA je sterilný biodegradovateľný izotonický intradermálny gél. INNEA pozostáva z kyseliny hyalurónovej s priemerným reťazcom (1,0 - 1,5 x 106 Daltonov), formulovaného do koncentrácie 20 mg / ml vo fyziologickom pufri . Zvyšuje hrúbku a elasticitu kože a znižuje jej reliéf. Prípravok Innea je jedinečný Aplikuje sa v lokálnom znecitlivení do hlbšej časti pokožky pomocou Aqua Injectora.