NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

Art Lift PLL

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
270,00 €
Kúpiť On-line rezervácia

Nite Polymliečne Art Lift Mono

Nite na báze poly-mliečnej kyseliny, sú biodegradovateľné, biokompatibilné, biologicky inertné, samovstrebatelné. V tkanive sú stabilnejšie a majú výrazne vyšší stimulačný potenciál. Ich polčas rozpadu je predĺžený oproti PDO nitiam o 50% čo znamená, že sa rozkladajú pomalšie až v priebehu 12 týždňov a kožu aktívne stimulujú nielen mechanicky, ale aj svojim progresívnym zložením až do 18 mesiacov. Pomocou samovstrebateľných polymliečnych nití sa dokáže účinne naštartovať tvorba kolagénu, vytvára sa kolagénová "kostra" pre spevnenie ochabnutej pokožky a kontúr. Pre celkovy omladzujúci efekt doporučujeme aplikovať naraz, všade tam, kde je potrebné redukovať hlbšie a drobné vrásky, zlepšiť tonus pleti, obnoviť kontúry tváre a naštartovať novotvorbu kolagénu.
 

Nite Polymliečne Art Lift Cannula

Polymliečne kanulové nite sú biodegradovateľné, biokompatibilné, biologicky inertné, samovstrebatelné. Majú však špecialny design a aplikujú sa pomocou kanuly pre výraznejší liftingový efekt. Ich polčas rozpadu je predĺžený oproti PDO nitiam o 50% čo znamená, že sa rozkladajú pomalšie až v priebehu 12 týždňov a kožu aktívne stimulujú nielen mechanicky, ale aj svojim progresívnym zložením až do 18 mesiacov. Pomocou samovstrebateľných polymliečnych nití sa dokáže účinne naštartovať tvorba kolagénu, vytvára sa kolagénová "kostra" pre spevnenie ochabnutej pokožky a kontúr. Dermálne polymliečne canulové nite aplikujeme na vrchnú lícnu aj spodnú sankovú časť tváre pomocou kanuly . Doporučujeme aplikovať súčastne vrchnu aj spodnú časť spolu pre výrazný liftingovy efekt a celkové omladenie tváre.

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modrinky a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2-3 dni. Je potrebný kľudový režim bez fyzickej námahy. Vhodné je krátkodobé nosenie bandaže.

Doporučujeme kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou.
Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným švajčiarskym produkom JALUPRO pre estetickú medicínu, ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin, ktorá sa aplikuje injekčne. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Doporučujeme  kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou a na vnútorné použitie treba doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com

INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.