NOVÉ VOĽNÉ TERMÍNY NA MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI, KAŽDÚ STREDU          NOVINKA UŽ ČOSKORO - INFÚZIE NA IMUNITU

Art-Lift Active +

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
330,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
Najnovší svetový trend v oblasti omladenia tváre, nazývaný 4D bio niťový lifting, Art lift Activ + je revolučná mini invazívna metóda faceliftingu za pomoci nití Art Lift Active + , teda nití so špeciálnym designom so zúbkami alebo špirálami. Mezonite sú z biokompatibilného materiálu, samovstrebateľné, biokompatibilné, neviditeľné.

Aplikáciou ART LIFT ACTIVE + nití pozdvihneme strednú časť tváre smerom od kútikov úst k lícnym kostiam, alebo pozdvihneme sánkovú časť. Aplikovaním mezonití Art Lift Actív sa dosiahne v oblasti líc a tváre dlhotrvajúci efekt napnutia pokožky, jemného vyzdvihnutia lícnych kostí alebo sánky a naštartovania tvorby kolagénu. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti v aplikovanej oblasti. Tvár získava nový, svieži a mladistvejší vzhľad.

Zákrok je vhodný najmä pre ženy od 40 rokov, keď sa začína pokles pokožky. Ide o neinvazívny ambulantný zákrok, vykonávaný bez použitia skalpela, kedy sa podkožne aplikú ART LIFT ACTIVE + nite. Zákrok nezanecháva po sebe žiadne stopy a je bolestivý minimálne. Učinok aplikácie Art Lift Active + + nití rastie postupne niekoľko mesiacov. Vydrží dlhodobo, kým nedôjde k poklesu v dôsledku ďalšieho starnutia. Zákrok je vhodné kombinovať s Plazmaliftingom alebo aplikáciou kyseliny hyalurónovej.

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modrinky a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2-3 dni. Je potrebný kľudový režim bez fyzickej námahy. 

Doporučujeme kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou.

Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným švajčiarskym produkom JALUPRO pre estetickú medicínu, ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin, ktorá sa aplikuje injekčne. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Doporučujeme  kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou a na vnútorné použitie treba doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com

INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.