ANTIPIGMENT OŠETRENIE
Soskin Paris

Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
39,00 €
Kúpiť On-line rezervácia
SOSKIN PARIS je bezpečná, ekologicky čistá prírodná kozmetika, vytvorená s použitím najmodernejších metód a technológií v kozmetológii a medicíne. Špičkové biomimetické dermatologické produkty, ktoré verne replikujú stav zdravej pleti. Inovatívne zloženie, ktoré je v dokonalom súlade s Vašou pokožkou. Garancia optimálneho uchovania a absorbcie aktívnych látok.

SOSKIN PARIS posilňuje biologické mechanizmy pokožky tak, že kompenzuje nerovnováhu a boj proti stresu pleti z okolitého prostredia.


OPTIMÁLNY POMER ZLOŽIEK V PRODUKTOCH
pravidlo max 5 účinných látok v ich maximálnej účinnej koncentrácii. 
DVE PATENTOVANÉ METÓDY INKAPSULÁCIE AKTÍVNYCH LÁTOK
Jedinečná technológiu biomimetických vektorov [microcaps], ktoré umožnia
doručiť aktívne zložky cez lipidovú vrstvu pokožky priamo do buniek
VYSOKÁ BIOLOGICKÁ DOSTUPNOSŤ
Biokompatibilné rastlinné extrakty [biomimetické], ktoré reprodukujú
procesy epidermálnych rastových faktorov, zvyšujú ochranu pokožky a
odďaľujú “pôsobenie času” na ňu

Ošetrenie odporúčame pre: 
- zosvetlenie a oživenie pokožky
- redukciu pigmentových škvŕn
- antioxidačný účinok
- zlepšenie farby a pružnosti pokožky

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Kozmetika SOSKIN PARIS počas ošetrenia je individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržovanie želaných výsledkov doporučujeme pokračovať aj domácou starostlivosťou produktov SOSKIN PARIS.  

Postup ošetrenia so SOSKIN PARIS: Odstránime make-up s použitím micerálnej vody, pokračujeme v čistení pokožky celej tváre a krku použitím čistiacej peny so zosvetľujúcim účinkom. Pre aktívne odstránenie odumretých buniek použijeme glykolový peeling. Po ukončení exfoliacie zmyjeme peeling vodou. Nanesieme zosvetľujúci koncentrát. Na tvár, krk a dekolt nanesieme whitening masku. Necháme pôsobiť. Na koniec jemným masírovaním zapracujeme sérum s vitamínom C a hydratačný krém.