AKCIA  V MAURO SIMON CLINIC  - ESTETICKÁ MEDICÍNA - 20 % PERY A VÝPLŇ VRÁSOK S KYSELINOU HYALÚRONOVOU    KOZMETOLÓGIA  - 20% PRÍSTROJOVÉ ANTI AGE OŠETRENIE OXYGENEO +  A  INTENZÍVNE ANTI AGE PEPTIDOVÉ  KOZMETIKÉ  OŠETRENIE HYDROPEPTIDE     AKCIA V OPTIKE  -20 % AŽ - 50% NA DIOPTRICKÉ RÁMY A SLNEČNÉ OKULIARE + PLEŤOVÁ MASKA INNEA K NÁKUPU

Antipigmentačné enzýmové ošetrenie PBSERUM

Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť
ENZÝMOVÁ REVOLÚCIA V STAROSTLIVOSTI O POKOŽKU. 

Jedinečné ošetrenie svojho druhu s použitím PBSERUM - enzýmami neživočíšneho pôvodu pre hlbokú hydratáciu a obnovu pokožky. Toto sérum je 100% biologické, netestované na zvieratách, šetrné k pokožke a nemá žiaden dráždivý účinok. Pomocou ultrazvukových vĺn sa aktívne látky zo séra dostanú hlboko do pokožky. Okrem toho dochádza aj k hĺbkovému čisteniu, liftingu a obnove kolagénu. Medzi účinky ultrazvuku patrí aj prekysličovanie tkaniva, mikromasáž, normalizácia stavu pokožky a povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov čo v kombinácií s enzýmovym sérom násobí účinnosť. 

Ošetrenie odporúčame pre: 
- prevenciu pigmentácie
- zvyšuje pevnosť pokožky
- odstraňuje povrchové škvrny

Vhodné pre všetky vekové kategórie. Použité liečivé účinné séra a koktaily sú individuálne vybraté podľa Vašej pleti.

Postup ošetrenia: najprv pleť povrchovo odlíčíme, zbavíme ju nečistôt a dočistíme tonikom. Nanesie jemný mechanický peeling. Následne sa aplikuje PBSERUM, ktoré zapracujeme do pokožky pomocou ultrazvuku. Na koniec použijeme hydratačnú výživnú masku INNEA a záverečný krém.